Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Kikaptam"egy rossz orvost...

"Kikaptam"egy rossz orvost enyit mondott tul nagy a baba! Utálom amikor kérdésekre sem felelnek! Mit jelentenek ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

hc:280mm,ac:288,fem:61,9mm

art.umb. RI:0.61 -ez mit jelent?

art.cer.med.:0.87

jó áralási viszonyok

mk.art. uterinaban szabályos hullámforma

30hetes km


2010. jan. 6. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

a femur kicsit hosszú, 58 a normálérték.

a többi pedig azt jelenti, hogy jó az áramlás a babát és méhet ellátó artériákban.

az ac haskerület, 262 a kb normálértéke.

a hc fejkörfogat, 274 a normál értéke.

picit nagy, de ha az orvos többet nem mondott, akkor nincs baj, viszonylag nagy eltérések is lehetnek.

2010. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap megyek a 30 hetes UH-ra, majd utána megírom, mik lettek az eredmények. A BPD-je mennyi lett? Nekem el szokta mondani, hogy nagy vagy kicsit, vagy nagyjából kornak megfelelő.
2010. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem kiscsaj véletlen a pocaklakó? Csak mert azoknak szokott kicsit hosszabb lenni a femurjuk ugyanabban a terhességi korban.

Minden oké ne aggódj!!!

Elég baj hogy ilyen hülye orvosok is vannak.:(

2010. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem kisfiú!első:a femur az mi?bajt jelent hogy eltérés van és hogy ekkora!?
2010. jan. 6. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
a femur a combcsontja
2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez jelenthet valami rendellenességet (a fem.mérete?)
2010. jan. 6. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem, mivel minden mérete arányosan nagyobb, tehát nem egy mérete kiugróan nagy. szerintem nem kell aggódnod, valószínűlg csak nagyobb, de ez a 40.hétig még sokat változik. a babák sem egyformán fejlődnek. de legközelebb nyugodtan kérd meg az orvost, hogy igenis adjon több tájékoztatást.
2010. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két mérés sem egyforma, könnyen el lehet mérni pár mm-t! Ne aggódj!


[link]


[link]


A zárólejben a +/- eltérési lehetőségek vannak.

2010. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A femur a combcsont. Egy kicsit hosszabbnak tűnik a lába. Ez nem lehet probléma, csak alkati dolog. A keresztfiamra mindig mondogatták, hogy jó hosszúlábú gyerek lesz! Az is lett, olyan csinos kisfiú! :-)
2010. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!