Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peg Perego Duett ikerbabakocsi...

Peg Perego Duett ikerbabakocsinak a sportrésze nem dönthető vízszintesbe, csak majdnem. Attól még elhozhatom a korházból a manókat, ill. sétáltathatom majd benne őket? Nem árt a gerincüknek?

Figyelt kérdés
A Brendon oldalán elvileg újszülött kortól ajánlják. megvehetem nyugodt szívvel?
2008. aug. 2. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még a 4hós babámat is csak vízszintesbe teszem. Hason hogy fogod őket benne altatni? Vegyél inkább Bergon-t nekik is van iker kocsi és teljesen dönthető, nagyobb és olcsóbb is.
2008. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Szerintem nyugodtan belerakhatod őket. Az autóshordozóban sem fekszik teljesen vízszintesen a baba.
2008. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért ajánlják újszülöttkortól, mert lehet hozzá venni mózest vagy hordozót?

Ha van kocsitok akkkor úgyis kell hordozót vennetek, mert csak abban tudjátok őket, ha meg nincs akkor válassz inkább olyan kocsit aminek dönthető vízszintesig. Szerintem ez fontos a gerincének.

2008. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!