Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is borus ma a kedve,...

Másnak is borus ma a kedve, vagy csak nekem van ilyen világvége rossz hangulatom?

Figyelt kérdés
Az egy dolog hogy semmihez nincs kedvem, hangulatom. De minden kis apróságon felidegesítem magam. És egész hétre ilyen rossz időt mond. Ki hogy vidítja magát? Én beraktam egy altató dalos Cd-t, legalább a pocaklakó kellemes zenét hallgasson.

2014. júl. 9. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a rossz időtől van. Nekem is hangulatváltozásaim vannak,de a terhességtől:)
2014. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok terhes, kisbabával vagyok itthon, de már második napja a falnak mennék, annyira ki vagyok. Ő meg teljesen kidőlt, alszik egyfolytában. SZerintem megérezzük az időt.
2014. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na a gyerek Cd segített! Már másodikat hallgatom, ezt is már másodszorra! Misztrál együttes Álomkófic! A pocaklakó meg vidáman tálcol. No meg csináltam egy nagy adag tepertőkrémet, amit hetek óta tervezek. Az alkotás, főzés segített!

Jobb hangulatot mindenkinek!

2014. júl. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!