Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok és...

13 hetes terhes vagyok és reggel alig van hasam, estére meg szinte megduplázódik a mérete. Olyan érzésem van mintha szét akarnék durranni, ennek ellenére nem túl kemény, nem fáj, csak feszül. Ez normális ennyi idősen? Miért van ez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem végig így volt. Sima puffadás, semmi különös :) ne aggódj!
2014. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! En is estere ugy neztem ki mint egy 5 honapos terhes. Felpuffadsz ettol van de ez termeszetes. En most vagyok 15 hetes es meg mindig ugyanez a helyzet. :)
2014. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kell váltani a terhesvitaminok között? Lehet úgyhogy egyik nap még Elevitet szedek, másnap meg már Gravidát?
2014. júl. 11. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ezek csak vitaminok, nem gyógyszerek. :)
2014. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Margit84 ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok, de nekem is ez volt, hogy reggel olyan kis szolidan látszik, este meg durván nagy a hasam... bár most már reggel is egyre nagyobb marad... van egy kevés zsírpárna a hasamon ami megmaradt fogyás után, eleve gondolom az is most jobban "kitolódik". Bár hamarosan szerintem már ténylegesen látszani fog.
2014. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kis hájpocakom. Kb 20.hétig csak este kicsit gömbölyűbb lett.

Majd lesz szép állandó hasad is.

2014. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont azon ijedtem meg, hogy a 14. hétben vagyok és már van pocakom, holott első baba, vékony sem vagyok (170cm, 56kg) és csak a 17-18. héten számítottam pocakra. De már ruhában egyértelműen látszik, hogy nem "meghízva" vagyok. Kicsit exhibicionista lehet a gyerek... :D De amúgy a Te eseted a gyakori, teljesen természetes, hogy fel vagy puffadva esténként.
2014. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Margit84 ***** válasza:
Kedves Utolsó! Azért 170 cm-hez az 56 kg nem is sok. Mondhatni, hogy vékony vagy. Én 167 cm vagyok és kb 57 kg-ról indultam, de most már tényleg látszik nekem is a 15. héthez közeledve :)Inkább csak azért nem veszik mások észre, mert egyenlőre szándékosan úgy öltözök.
2014. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!