Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el inni a...

Mikor kezdtétek el inni a málnalevél teát? Úgy értem hányadik héttől? Érdemes inni? Ha igen, milyen adagban igyam?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36.hettol lehet. En napi 3 dl-t ittam. 40+6ra szultem,19 orat vajudtam, csak a vajudas 11.orajaban kezdett nyilni a mehszaj. Szoval nekem semmit nem ert... :(
2014. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire iszod. Én az elején ittam, a 12. hétig, hogy megmaradjon a baba. Akkor kezdtem, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok.
2014. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 36. héten kezdtem el inni, napi egy bögrével. Semmit sem használt és még az íze is rossz.

Próbáld ki, hátha Neked bejön! :)

2014. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36. héten kezdtem napi 2 bögrével. Nekem bejött, első baba meglett 5 órán belül. Nagyon gyorsan tágultam. Hiszem, hogy a tea segített.:-D
2014. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36. hettol lehet. En elsonel ittam 4,5 ora alatt szuletett meg a lanyom, a masodiknal nem ittam 4 ora alatt lett meg.
2014. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

36. héttől ittam mindkétszer, napi egy bögrével.

Azt, hogy érdemes-e, nem tudom, én sokáig vajúdtam (14, ill. 38 órát), viszont szépen nyíltam és könnyen szültem. Nekem jól esett, ízlett, úgyhogy most is fogom majd inni, ha eljön az ideje.


33hkm

2014. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!