Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szoktátok ott...

Terhesség alatt szoktátok ott lent borotválni? Ha igen, és vizsgálatra mentek, akkor meghagyjátok picit nőni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem terhesen is borotváltam mindig, terhesen sem volt kétséges. Vizsgálat előtt nem hogy nőni hagyom, hanem inkább átdúrom 2x.
2014. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig leborotválom frissen a vizsgálat előtt. Kicsit agyaltam rajta az elején, mert veszélyeztetett vagyok és aggódtam hogy a dokim ki fog akadni a fertőzésveszély miatt, de eddig még nem szólt hogy nem kéne, én meg komfortosabban érzem magam ha rendben vagyok odalent is.
2014. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ivilicious ***** válasza:
Ugyanúgy teszek, ahogy terhesség előtt, max kicsit nehezebb borotválkozni már a hasamtól :) párom szereti ,ha van rajta egy kicsi, szóval most is úgy van.
2014. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is borotválom bár engem már egy ideje nem vizsgál a doki lentről azt mondta feleslegesen nem nyulkál :). Nekem is nehézkes de ha kell párom segít ha kérem. Nem hagyom magam el mert akkor sokkal rossza utána leszedni.36hkm
2014. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt is és most is ugyanúgy karban tartom. Mivel a hasamtól már nem látom, ezért meg szoktam kérni a párom, hogy igazítsa meg, amit én tapintás alapján nem találtam. Ha módom lesz rá és nincs semmi gond, akkor szülni is úgy megyek, hogy megcsinálom. 36+4 hkm
2014. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végig terhesség alatt is borotváltam lent is! Szülés napján 2fájás közt is megcsinaltam otthon majd úgy indultunk be 3percesekkel.
2014. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szedtem én is végig. Jobban érzem magam így. Nekem bővebb folyásom van így higièniai okokból is jobb így. Dokihoz nem mindig frissen borotválva megyek, van, h egy hetes mivel nem nagyon férek magamhoz így nincs mindig kedvem bíbelődni vele, de azért 1-2 hetente átmegyek rajta :) 38hkm
2014. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt is borotváltam és most terhesen is. Heti egyszer szoktam,illetve ha orvoshoz megyek pont úgy ídőzitem ,hogy "csupaszon menjek"! 19.hétbe vagyok kezd nőni a pocak így kicsit nehézkes de azért megoldom . :)
2014. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!