Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák, az első...

Kismamák, anyukák, az első trimeszterben az émelygés mindentől megvolt, vagy csak bizonyos ételektől? Illetve evés után volt, vagy bármikor előjött? A legelejétől megvolt az émelygés? Változott az intenzitása?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben vagyok, a 11. hétben, mindentől émelygek és bármikor előjöhet. Vannak napok, hogy jobban, és vannak, amikor kevésbé.
2014. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy kb. az 5. héten kezdődött.
2014. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Margit84 ***** válasza:
kb.6-9. hétig mindentől. Ha ettem azért, ha nem ettem azért. Igazából mindenért. Nálam hála égnek kb csak 2 hétig tartott. Azóta néhányszor hánytam reggel, de mindig valami kellemetlen szag váltotta ki a rosszul létemet, és utána azonnal sokkal jobb is lett.
2014. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ditta323 ***** válasza:
Szinte semmilyen tünetem nem volt a fáradékonyság kivételével.
2014. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

6. héten kezdődtek a rosszullétek. Most vagyok 8 hetes. Vannak napok, amikor csak egy kis hányinger van, de most pl. napok óta minden kijön belőlem.

Nem mindentől vagyok rosszul. Amit nem bírok, az a hús, zöldségek. A hústól nyersen is rosszul vagyok. Olaj, fokhagyma, kolbász illata. Ezektől rohanok hányni.

Ami jól esik az a gyümölcs, és az édesség, de sajnos most ezek is visszajönnek. :)

És borzasztóan ég a gyomrom.

Remélem majd elmúlik a 12. hét könyékén.

2014. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még.
2014. júl. 15. 15:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 12 hetes, de 2 hete már egyáltalán nem émelygek. Előtte sem volt túl sok rosszullétem...általában evés előtt és után volt hányingerem.

Nem kívántam a zöldségeket sem, de mostmár mindent meg tudok enni...

2014. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen kezdődött, mindig csak délelőtt, már felkelni is alig bírtam.Annyira émelyegtem, hogy le kellett feküdnöm többször is.Hányinger, szédülés együtt.Hiába reggeliztem akkor is megvolt. Igaz 1 pohár tej egy ideig csillapította a hányingert. Általában délutánra múlt el.Szörnyű volt.... :( Most 9 hetes vagyok, de amikor 8 hetes lettem mintha elvágták volna, elmúlt.Remélem nem azért múlt el, mert baj van odabenn, hanem mert nekem ennyi járt a reggeli rosszullétekből :D
2014. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Margit84 ***** válasza:
3-as vagyok... most annyival javítanék... hogy jelenleg 15 hetes múltam, émelygés nincs, de most reggelente teljesen mindegy, hogy ettem valamit vagy sem... de hányok... igaz utána megkönnyebült jó érzés.
2014. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most vagyok 12 hetes, csak a hűtő szagától voltam rosszul, pedig ki is takarítottam, fertőtlenítettem többször. Párom szerint semmi szaga nem volt, én mégis éreztem :) Inkább ki sem nyitottam. Hála isten mostanra ez mérséklődött, bár szerintem még mindig büdös a hűtő, és utálok belenyúlni, de már nem öklendezek a szagától, ha muszáj mégis kinyitni... :)
2014. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!