Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepény érettsége?

Méhlepény érettsége?

Figyelt kérdés

32. heti ultrahang alapján 2-es fokban érett a méhlepény. Ez ebben a korban elfogadhatónak számít?

Babám egy héttel kisebbnek lett mérve, súlya 1642 gramm. Ez is rendben van?


2014. júl. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy mennyire elfogadható nálam azt írták az ultrahangos papírra, hogy érettségre utaló jeleket nem látni, súlyt pedig egyáltalán nem divat nálunk tippelni.

Szóval sajnos azt hiszem ezzel segíteni nem tudtam rajtad :(

2014. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyire volt érett a lepény ennyi idősen. Bár a kisfiam nagyobbnak mérték végig két héttel.

Az érettséghez képest 40 héten szültem indítással. Teljesen rendben van, ha nem lenne szóltak volna.

2014. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ditta323 ***** válasza:

Szia. Sajnos megválaszolni nagyon nem tudom, mert majd csak kedden megyek uh-ra, de talán segít az alábbi link a méhlepényről.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Súlyra meg szerintem semmi baj nincs, mivel az átlag 1700-1800gramm között van és az sem mindegy, hogy a 32. hét melyik napján volt uh., és van még bő 8 hete, hogy elérje a 3kg-t :)Amúgy orvosod mit mondott?

2014. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták minden rendben van. Aggódni nem aggódok, kíváncsi voltam kinél hogy volt a méhlepény érettsége. Orvos szerint egy hét eltérés belefér.
2014. júl. 19. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is érett volt már ilyenkor a lepény. Sőt!! Sokkal kisebbnek mérték az uh-n, meg is ijedtem,hogy kicsi baba lesz.Ehhez képest pár nappal túlhordva indították és 3600 g-mal született. Úgyhogy nyugodj, meg, ezek a mérések nem pontosak.. Rendben vagy, és rendben is leszel!!!
2014. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a babák a 32. héten mért súly 2x-esével születnek.Elég sok ismerősömnél és nàlunk is bejött ez a hiedelem (+-100-200g)

Szerintem teljesen jó.


A lepény sem hatalmas probléma.Ha gond lenne mondták volna

2014. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!