Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. A...

17 hetes terhes vagyok. A férjem nem segít a házimunkában, bevásárolni, porszívózni. Az előbb le "bü. ösk. Zott" csak mer fáj a feje. Hasonló cipőben? és ha igen hogy viselte ezt a "lelki terrort"?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerencsére nem jártam még így soha, de addig maradnék vele, amíg egy ilyet ki merne rám ejteni a száján. Terveztétek a babát?
2010. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen a baba tervezett volt halálra nyaggatott már miatta.. aztán mióta sikerült tökre hideg és nem érdekli (vagy csak úgy tesz) nem tudom...
2010. jan. 9. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Én ilyennek nem szülnék gyereket. Mi lesz, ha fájni fog a feje, és a gyerek meg sírni fog? Bele sem merek gondolni...
2010. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem vagy veszélyeztetett, 17 hetesen még minden házimunkát meg tudsz egyedül is csinálni, ha eddig nem segített, szerintem nem gáz, hogy most sem. Ráadásul a porszívózás nem is megerőltető, nem hagyhatod el magad csak azért, mert terhes vagy, ez nem betegség. Az már viszont nagy baj, hogy így beszél veled, azt biztos nem tűrném.
2010. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

a porszivozás nem izgat annyira

inkább hogy igy beszél

akkor vaj mit fog csinálni ha sír a gyerek?? v. beszél v. hangosan játszik....

2010. jan. 9. 17:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A én párom segít mindenben. Nem szép hogy így beszél veled, főleg amikor a gyerekét várod, és amúgy is érzékenyebb vagy. Próbálj vele beszélni amikor úgy látod hogy lehet, kérdezd meg hogy mit érez. Lehet hogy nincs igazam, de lehet az a baja hogy veled talán most jobban foglalkoznak a barátok, család stb. aztán ő mellőzve érzi magát. Nem lehet? Habár akkor sincs joga így beszélni veled!
2010. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ő 1 igazi kispapa! Átéli a helyzetedet,és nyafog helyetted,mert azt gondolja ez így helyes.A terhességgel együtt járó hangulatingadozásokat magára veszi,nehogy Neked legyen időd ilyesmire.....na jó,ezt csak olyan poénnak szántam.Sajnos vannak ilyen férfiak,szerintem most gondolt bele igazán milyen felelősség lesz a baba,ha megszületik.Talán már nem is akarja annyira.Próbálj meg vele beszélni,hátha kiderül az ingerlékenységének oka.
2010. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

17.20 köszi szépen megmosolyogtattál :-)

ez jól esett

2010. jan. 9. 17:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy ezt kell átélned egy babával a pocakodban.


Az én férjem kényeztet,állandóan pihenni küld, és beszélget a pocakommal... szerintem egy kispapának ilyennek kellene lennie ha tényleg akarta azt a gyereket, nem pedig fellángolás volt.


Én nem tudnám ezt elviselni. A nőnek ilyet mondani, aki a gyermekét hordja?.... SZÉGYEN...


Sok erőt és kitartást kívánok.

2010. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

17.32 egyetértek veled

és mindenki tartsa meg a párját ha ilyen szerencsés :-)

jó nektek


és mindenkinek köszi a választ

2010. jan. 9. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!