Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehetsegess? Erezhetem?

Ez lehetsegess? Erezhetem?

Figyelt kérdés

14hetes vagyok,elso babaval igy nem tudom mit kene ereznem.

Le se tudom szo szerint mit erzek,hol eg vagy epp viszket,van hogy azt erzem szet fesziti,erzem hogy kinyomja magat.

erezhetem ot?



2014. júl. 23. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Így nem. Még annyira pici, hogy nincs is mit kinyomjon magán.
2014. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első babámat én is 14 hetesen éreztem először. De nem azt hogy kinyomja magát, ahhoz tényleg pici. Inkább olyan gyenge kis bizsergés volt, mintha icipici buborékok pukkantak volna ki a hasamban. :)
2014. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Margit84 ***** válasza:
Én tegnap délután elfeküdtem kicsit az oldalamra. Akkor éreztem egy darabig olyan furcsa érzést, minthogyha egy zárt dobozban repkedne valami. - nem biztos, hogy a baba, mert még csak az elsőt várom, és most vagyok 16+3 hetes... úgyhogy lehet más is, csak én akarom vszínű már azt hinni, hogy őt érzem :)
2014. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl érzem mindig, hogy melyik oldalon fekszik 13 hetes korom óta. Megnéztük Uh-on, és tényleg arról van, amerről én érzem. Szóval ilyen "kinyomást" én érzek, szerintem neked is ilyesmi lehet. :)

15 hkm

2014. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,tudom hogy meg nagyon pici,de erzem telleg hogy hol van.

Igen van olyan is amikor bizsereg belul,nagyon fura erzesek

2014. júl. 24. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ezek a furcsa érzések Tőle vannak!!! :) :) :)

Nagyon boldog babavárást és minden jót kívánok!

2014. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2es nagyon koszonom a valaszt,igen valahogy ereztem hogy tole vannak,es koszonom :)
2014. júl. 24. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!