Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptunk cukrászdai túrós süteményt. Szerintetek bolti vagy házi túrót használnak cukrászdákban? Lisztéri baktérium miatt kérdezem. Vagy ennyire nem kéne túl aggódnom?

2014. júl. 24. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miket fognak írni,ha nincs ételallergiád,edd meg nyugodtan! nyugalom :)

18hkm

2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia! én dolgoztam cukrászdába mi ott boltit használtunk.

amugy nem hinném h. 1 szelet olyan nagy gond lenne én ettem terhesen házi és bolti túrót és sajtokat is és semmi bajunk nem lett

2014. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én olvastam olyat, hogy csak pasztőrözött tejtermékeket szabad fogyasztani, de mivel nem kezdtem el nézegetni a sajtokon sem, meg semmin, hogy mi hogy készül, inkább leálltam az összes tejtermékről.

de utána meg rákaptam a készen kapható ízesített tejberizsre, meg túrórudi, én csak reménykedtem, hogy semmi bajom nem lesz, de már nem volt állapot, szinte mindenben van tej, lehetetlen legalábbis nekem eligazodni, hogy mit ehetnék, mit nem

2014. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet ha pontosan betartanánk a mit ehet és mit nem-et minden kismama éhen halna. Szerintem ha eszik 1 szelet túsós sütit semmi nem fog történni
2014. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsika! : Túrós
2014. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutott, hogy ne hetnék cukrászdai süteményt. Ennyire ne aggódj, nyugodtan edd meg. Én egyedül alkoholt nem ittam, nyers húst, tojást, penészes sajtot nem ettem.
2014. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A túrót gondolom hőkezelik azza, hogy belesütik a süteménybe, szóval nem nyersen eszed.

Egyébként most jut eszembe, hogy én házi túrót ettem nyersen, volt időszak, amikor naponta ettem, mert jól esett. Hát, nem hinném, hogy bajt okozott.

2014. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!