Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelykúp nyitott méhszájjal?...

Hüvelykúp nyitott méhszájjal? Volt aki úgy használt hüvelykúpot hogy nyitva volt a méhszáj?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt már többször volt gombás fertőzésem, Pimafucin hüvelykúpot kaptam rá mindig. Legutóbb többet is felírt az orvosom, hogy legyen ha kell. A héten szabadságon van, a kúp ki van váltva, de nem tudom hogy merjem-e használni. Mi van ha nyitva van a méhszájam, akkor is lehet? Másfél hete voltam vizsgálaton (35 hetes terhes vagyok) akkor teljesen zárt voltam, de gondolom ez változhatott.

2014. júl. 24. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is gombás fertőzésem volt, a kenet kimutatta, de mivel tüneteket nem okozott a nyitott méhszáj miatt nem írta fel az orvosom. 36 hetes voltam akkor.
2014. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 20 heti uh. mondta a doki hogy fél mm nyitva a külső méhszájam ,és elég erős is volt a folyásom,kaptam Klion 100 4 x tettem fel ,és azóta nem volt barnázásom ,mert hogy volt !

Most 27 hetes vagyok a méhszájam köszöni jól van ,a doki csak a belsőről beszél ami zárt!

3.terhességem ,védőnő szerint ez normális többedik terhességnél, doki szerint azt jelenti hogy már szültem

hát nem nyugtatott meg!!

Neked kedves kérdező azóta mi ujság?üdv Nikol

2014. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek az orvosomhoz, addig kibírom valahogy, mintha javulna egy kicsit.
2014. júl. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!