Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen levelet írt a...

Ki milyen levelet írt a munkáltatójának arról, hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Sose találkoztam vele,se telefon,se egy e-mail.

Hogy fogalmaznátok meg?

Köszönöm!


2014. júl. 27. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram,

Ezúton szeretném bejelenteni, hogy X hetes terhes vagyok. Mellékelten küldöm kiskönyvem másolatát/orvosi igazolást (amid van). A szülés várható időpontja: ....

A munkámat X ideig szeretném folytatni (ez nem szükséges).

Üdvözlettel: ...


Én ennyit írtam, e-mailben. Ha postázod ajánlva add fel.

2014. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ditta323 ***** válasza:
Semmilyet. Nálam annyival volt más a szitu, hogy én szóban közöltem, majd bemutattam az igazolást, hogy tényleg babát várok. Nem teljesen okés cégnél dolgoztam, de közös megegyezéssel elengedtek táppénzre, mivel pozíciómnál fogva nem tudtak volna más munkakörbe besorolni és nem lehet éjszakázni, részben álló munka ami a kinti /szabadtéri része/ és ott mindegy hány fok van esik-e meg hasonlók, illetve stresszes is.
2014. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem írtam levelet. A közvetlen felettesemnek szóltam róla (osztályvezető) személyesen, aztán ő kinek-hogyan továbbította, nem tudom. Azaz, ő szólt közvetlenül az elnöknek, vagy a kirendeltségvezetőn keresztül, rejtély, de nem is érdekel.

Ja, köztisztviselő voltam.

2014. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!