Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álterhesség? Hogyan változtass...

Álterhesség? Hogyan változtassunk? Mit tehetek, tehetünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnöm(bocsánat nincs hosszú ékezetem ü-re és ö-re)

Tehát a barátnömmel szeretnénk kisbabát.Vagyis én nagyon szeretnék,ö is,de ö még tanul és ezért szerinte nem jönne jókor.

A probléma az hogy egyik nap sírva jött haza hogy ö nagyon szeretné a babát,de az iskola is fontos mert ha nem tanul,nem kap munkát(jogos).

Eközben elmaradt a vérzése,szédül,émelyeg,hányingere van és néha ájulás közeli állapotot érez...

Viszont a terhességi teszt mind a 4 negatív!Valamint az orvos szerint sem terhes!

Aki volt ilyen helyzetben írjon kérem!

Csak komoly normális válaszokat kérek!

Szegény így is ki van hogy most nem lehet babánk a tanulmányaink miatt...

Elöre is köszönöm!



2014. júl. 28. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is voltam hasonló helyzetben januárban. Kimaradt 2 hétig és én még a tesztre is rá mondtam hogy pozitív holott teljesen negatív volt, de annyira biztos voltam benne hogy időpontot is kértem nőgyógyászatra és teljesen biztos voltam magamban. Persze én is produkáltam hányingert meg mindent..

Tudom hogy nehéz neki most, de valahogy ezt most félre kell tenni. Ha nem lehet most, csak később akkor nem szabad ezen kattognia. Az agyunk sok mindenre képes az az igazság. Egyébként nem tudom milyen tanulmányokról van szó vagy mennyi időre lenne még szükségetek, én terhesen estin (21 évesen) tettem le az érettségit.


Tényleg nagyon sajnálom, bár lenne erre egy gyógymód de nincsen :(. AZ egyetlen megoldás hogy ezt most kizárjátok az életetekből. És ez a legnehezebb.


Kitartást!!!

2014. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Most 20 éves a barátnöm és még lenne két éve a suliból hátra...

De viszont nap mint nap látom rajta hogy ezen kattog az agya hogy mit-hogyan.Mindketten nagyon gyerekszeretök vagyunk.

Mikor meg meglát egy kisbabát,vagy várandós nöt,sírni kezd...

Olyan mintha non stop azon gondolkodna hogyan vállalja be a babát.Attól fél hogy fel kell adja ezért a tanulmányait(Képzömüvészeti).

Komolyan nem tudom mit tegyek,csak tehetetlenül állok és nézem ami történik...

Tervben van hogy megkérem a kezét,csak ö nem tud róla.

Kicsit lehet fiatal,de ez nem ettöl függ szerintem.Foglaljam le valamivel?

Ha van bármi tipp vagy akármi jöhet.

2014. júl. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!