Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hol érzitek legtöbbször a...

Ti hol érzitek legtöbbször a picit mocorogni, rúgni? 23 hkm

Figyelt kérdés
Én mikor esősebb idő van lent érzem egészen, de ha hátamra fekszek akkor köldöknél mozgolódik.
2014. júl. 29. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Csütörtökön töltöm be a 23.dik hetet. En foleg oldalt es köldök alatt érzem.
2014. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köldök alatt középen a legerősebben, de gyakorlatilag a hasam alsó részén bárhol előfordulhat. Ami a legérdekesebb, amikor annyira "kimászik", hogy egy kis hosszúkás kemény dudort érzek keresztben a hasamon. Aztán amikor megérintem, megsimizem, "visszamászik".

Érdekes, hogy a barátnőm - hasonló korú kismama - meg arra panaszkodik, hogy a fia állandóan a hólyagját rugdossa, velem meg ez még egyszer sem fordult elő... Persze ez utóbbit nem bánom.:)

21 hkm

2014. júl. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször nagyon lent érzem,de vannak napok,amikor oldalt,a köldököm magasságában mocorog,ilyenkor kézzel is érezhető :) sokszor befelé rúgdos,na ez elég fura,pedig második terhességem :)
2014. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 21 hetes vagyok és nagyon lent van még a babám, szinte rögtön a szeméremcsont felett érzem legtöbbször rugdosni. ha háton fekszem, felpolcolt lábakkal akkor néha feljebb is érzem. ja, és 90%ban a bal oldalon tevékenykedik.
2014. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!