Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesség alatt?

Szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Lassan 12hkm leszek és egészen idáig nem voltunk együtt a párommal!2 és fél évvel ezelőtt volt egy hat hetes vetélésem,ami spontán történt...!Az orvost mindig elfelejtem megkérdezni,hogy it javasol!Bár veszélyeztetett terhesként vagyok táppénzen,DE tulajdonképpen ez "csak"a biztonság kedvéért!Kedden voltam orvosnál,ahol mindent rendben talált az orvos a babánál,crl 45mm,kissé kontraktilis méh,3000-es méhszáj,tehát elvileg ok!Szerintetek árjam meg a 12.hetet és utána élhetünk nemi életet?Hozzáteszem,én vagyok az,aki jobban fél,viszont mostanra kívánom a párom...
2014. júl. 31. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát inkább a dokidat kellene megkérdezned mint minket. Ha én azt mondom szexelj aztán bajod lesz akkor én leszek a hibás. Legközelebb kérdezd meg az orvost lehet e.
2014. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost.Ő mondja meg a tutit.
2014. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!