Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
11 hkm vagyok és van aranyerem is...a tegnapi wc-és után ami elég nehéz volt,véres volt a papir...ugye csak az aranyerem vézetbe...mert utána nem tapasztaltam semmi vérzést és nem is fáj semmi...nyugtasatok meg h csak az lehetett!?

2014. júl. 31. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Belső aranyér is vérezhet, és azért óvatosan meg tudod nézni, hogy ott vérzel-e. Szorulásos vagy? Lehet egy icipici hajszálér elpattanás is az erőlködéstől.

Dokinak említsd meg, van rá jó kúp.

2014. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen szorulásos vagyok!már emlitettem a nőgyógyászomnak aki a belgyógyászhoz küldött,ő csak egy kenőcsöt irt ki nekem...meg hát igyak sok folyadékot rosokkban gazdak italokat! egy ideje enyhül is a szorulás csak most ilyedtem a vérzéstől!de akkor biztos h nem a baba ugye?
2014. júl. 31. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal az aranyér volt a hibás....de ha ennyire nagyon aggódsz akkor nem lenne jobb ha elmennél dokihoz,hogy tényleg megnyugodjál????
2014. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetes dolog h fogok menni de még pár napot várok mert 12 hetesen kell vissza menni...és akkor fogom neki is mondani,de addig szeretem volna egy picit megnyugodni! :)
2014. júl. 31. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan aranyér (már amennyire lehet orvosi diploma nélkül, csupán a tapasztalatra alapozni).
2014. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ditta323 ***** válasza:

Ha csak épp hogy véres volt a papír akkor lehet, hogy a wc papír is kidörzsölhetett. Azért mindenképp említsd meg.

Amúgy velem is előszokott fordulni, ha épp nincs törlőkendő.

Még azt is megteheted, hogy veszel törlőkendőt és amikor megvagy áttörlöd wc papírral.

2014. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!