Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor tesztelhetek...

Szerintetek mikor tesztelhetek 10-es erősségű One Step teszttel?

Figyelt kérdés

[link]

Már nem bírok magammal, mikor adhat legalább 80%-os eséllyel választ a teszt? Tudom, a nemvárt napja után a tuti, de adig nem akarok várni. 2 nappal előtte (szombat, aug 2-a), hasonló helyzetben nektek kimutatta? (31 napos ciklusaim vannak)



2014. júl. 31. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én is ilyen tesztet vettem igaz 25-öst! Nekem mensi előtt 5 nappal negatív lett!! Hamar teszteltem!!! Remélem pozi lesz már hétfőn!!! Szerintem ha holnap vagy holnap után tesztelsz reggeli pisiből akkor ki kell hogy mutassa!! :)
2014. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

És most őszintén kérdező, mire mész vele, ha 2 nappal előbb tudod meg, hogy terhes vagy, változtat az a tényeken, hogy az vagy? Nem hiszem.:)

Vagy ha előtte tesztelsz és negatív, de mondjuk mégis az vagy, csak még a teszt nem mutatja ki, akkor meg elkeseredsz és jön az, hogy ugye még reménykedhetek? Ennek van értelme?

Én is nagyon-nagyon vágytam babára, össze is jött, de tudod, nem hogy azt kivártam, mikor meg kellett volna, vagyis nem kellett volna megjönnie, hanem még utána is vártam, kivártam a leghosszabb ciklusom napjainak számát, azaz 30 napot (pedig egyébként átlagban 25 naposak a ciklusaim, nem napra pontosak) és a 31. napon teszteltem. És pozitív lett! És nagyon örültem! De én biztosra vehettem azt az eredményt, míg te nem feltétlenül veheted annak majd a korai teszteredményt!

De te tudod. Tesztelj, ha akarsz. Csak nem érdemes.

2014. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


12. dpo-n ez lett az eredmény! Ma délelőtti nem első vizeletből...:) 10-es One step. Remegek, nagyon örülök, de egyelőre titok, nem akarok csalódást a férjemnek, PCOS-os vagyok, méhnyálkahártyával sem álltam eddig túl jól, PM.alulműködés pluszban. Mindent megtettem, rengeted vitamin, E, D, folsav, inozitol, Meforal, stb. Minden délelőtt tesztelek, és remélem erősödni fog. Jövő szombatig pozitív marad, megyek dokihoz, egy kis progeszterontámogatást biztosan ad. Bár Womens creamet kenek napi 2x. Szurkoljatok!!!! Nekekd is szorítok kedves első válaszoló! :)

2014. aug. 1. 09:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Görbém eddig ilyen:

[link]

Ez szerintetek jó? Mert ebben a hónapban nem húzott alaphőt.

2014. aug. 1. 09:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Veled mi újság kedves első válaszoló?
2014. aug. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!