Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gáttáji feszítő érzés egész nap?

Gáttáji feszítő érzés egész nap?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok a 2.babával (2 éves a nagytesó), kb a 18.héttől van ez a panaszom. Ha függőleges testhelyzetben vagyok mindig olyan érzésem van mintha alul az egész nemi szervem ki akarna szakadni a gravitáció segítségèvel. Csak akkor nem érzem ha fekszem. A legrosszabb a wcn ülni... A pisilés ideje meg egyre hosszabb, a nagydologra mar fondolni sem birok... Mintha belülről nyomná valami/valaki és ki akarna minden szervem fordulni. A nögyógyásznak mondtam, azt mondta ez normàlis, megvizsgált, mégszáj zárt, visszér nincs. De nem mondott semmit hogy mit csináljak hog ez elmúljon. Még min 2 hónap van hátra, és egyre rosszabb. Arra lennék kiváncsi higy egyedül vagyok -e ezzel a problémával, vagy van/volt másnak is? Mi segitett? Intimtorna segítene?
2014. aug. 2. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés óta feszül a gátam mensikor. 4 éve szültem. Másodikkal vagyok 19 hetes. Azt hittem, megszabadulok az érzéstől, de sajnos nem. Néha előjön és akkor napokig feszül, szintén nálam is akkor, mikor függőlegesbe vagyok. Szerintem a nyomás hatására. Borzasztó érzés, máshoz nem tudnám hasonlítani. azt hiszem nevezhetjük fájdalomnak. Ha szerencséd van, elmúlik 10 hét múlva, mikor megszülsz. Előző babával volt vágásod, vagy esetleg szakadtál és varrtak, vagy volt gátsebed? Nekem azért fáj a gátam, mert sajnos nekem volt vágás és rosszul forrtam össze, sűrgösen intézték a vágást, valószínű nem jó helyen vágtak.
2014. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen gátnetszésem is volt és a hüvelyfal is szakadt. :( Szoval akkor a hegek miatt is lehet? Hát nagyon remélem hogy a szülés után elmúlik. Amúgy nekem is minden mensinél ez volt kb 1-2 napig az elején. De most folyamatos ezért vagyok elkeseredve... :(
2014. aug. 2. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig én is azt hittem, hogy egyedül vagyok ilyen szerencsétlen...De úgy tűnik nem. Eddig bárkinek mondtam, nem értették miről beszélek. Bennem van egy olyan remény, hogy ha most véletlen megint vágni kéne, újra vágnának és kábé megint ugyan ott, akkor azzal a vágással helyre jönne ez a vágás, habár ez hülyeség:D De egy kicsit rossz belegondolni, hogy most vagyok 30 éves, kábé 50 éves koromig menstruálok, még 20 évig érezni minden mensinél....
2014. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát végülis havonta 2 nap még mindig elviselhetőbb, mint igy hogy a nap 18 óràjában érzem hetek óta minden nap. :(
2014. aug. 2. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!