Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már hetek óta kemény a hasam...

Már hetek óta kemény a hasam teteje, elképzelhető, hogy már feltolt mindent a baba? 19+5hkm

Figyelt kérdés

2. terhesség. 4-5 hete már, hogy egyre nagyobb a hasam, de nem csak alul, hanem egész föntig. Legtöbbször olyan, mint a beton. Fájdalommal nem jár. Elsőnél nem volt ilyen. A babám már 10 hetes korában nagyon fent volt szerintem, mert a magzati szívhang hallgatóval már akkor 2-3 ujjnyira a bikinivonal felett lőttem be. 1. babám 11 hetesen lőttem be először, akkor ő teljesen lenn volt, annál lejjebb már nem is lehetett volna.

Elképzelhető, hogy már mindent feltolt a baba?

Holnap megyek uh-ra, majd megpróbálom megkérdezni ezt, de addig is, hátha valaki hasonló helyzetben van, tudja a választ.


2014. aug. 3. 20:49
 1/2 emese19 válasza:

Szia

Mit mondtak neked herre h a hasad teteje kemenyebb? Nekem is inkabb a koldokom felett kemenyebb a pocakom (23 hetesek mulottunk).

Par napja el kezdett kemenyedni a pocakom, de akkor vagy a hasam alja kemeny vagy az egesz pocakom es kicsit azt erzem olyankor h feszul. Pont ma hivtam ezzel kapcsolatban dokimat azt mondta h figyeljem h milyen surun kemenyedik, sztem egy ora mulva kb felhivom meg (magne b6bol mar 3*2-t szedek) h ki legyen ( egy ora alatt 4x kemenyedett a pocim viszont szerencsere egy oraja mar egy ilyen se volt (mondjuk az utolsonal a baba nyomta magat m lattam h a jobb oldalon puposodik a pocim).

Olvastam h a magnesii citrici sokkal jobb, probalok vele iratni es remelem attol majd megszunik a poci kemenyedes!!!

2014. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam uh-on, a baba feje lenn van a csípőcsontomnál, a lábai meg fenn ellenkező oldalt. Amikor a lábait keresgélte, teljesen fönn volt a masinával, köldököm fölött, tisztára kiakadtam, hogy annyira fönn van már a baba:D

Keresztbe elterült:D

Mellesleg lány.

De sajnos nem tudtam megkérdezni védőnőt, mert csak szonográfus vizsgált meg, aztán védőnővel nem volt alkalmam beszélni. Majd csak 28 hetesen megyek hozzá legközelebb, de bármi kérdésem van, azt mondta, nyugodtan hívjam. (Külföldön élek, itt ritkábban vannak vizsgálatok)

Uh már nem is lesz, de én majd 30 hetesen megyek magán uh-ra.

2014. aug. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!