Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van 1 tyúkszemem az ujjamon,...

Van 1 tyúkszemem az ujjamon, ragtapaszt tehetek rá? Nem árt a babának? Terhesen volt már valaki igy?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi artana a babanak a ragtapasz?
2014. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
első te nagyon értelmes lehetsz...ha nem tudsz normálisan irni inkább ne irj..
2014. aug. 4. 18:12
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy árt, ne tegyél rá. Levegőt se vegyél, mert azzal meg a környezetednek ártasz.
2014. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ne haragudj de te nagyon bunkó vagy!!!!!!!!!!! sajna ez az oldal ilyen lett!!!!!!tisztelet a kivételnek! biztos valami kis 10 éves hülye lehetsz!!!!!!!!!!
2014. aug. 4. 18:17
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Én vagyok a nagyon értelmes? Hát akkor te mi vagy, ha szerinted egy ragtapasz árt a magzatnak????? Gondolkozz már.
2014. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
majd ha te is másfél évig vártál volna 1 babára szeritem te is minden apróságért aggodnál!
2014. aug. 4. 18:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Szal..mire gondolsz a ragtapaszra?
2014. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Csak gondolom, hogy a kérdező nem sima ragtapaszra, hanem a tyúkszemtapaszra gondol, ami valamilyen (tyúkszem ölő) hatóanyagot is tartalmaz.

Én egy ilyen tapasz használati útmutatójában ezt olvastam:

"6 év alattiak, terhes anyák és keringési zavarokkal szenvedők kérjenek orvosi tanácsot mielőtt használni kezdik".

[link]

Szerintem meg kéne kérdezni a gyógyszertárban, ott biztosan tudják.

2014. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van,nyilán hogy tyúkszemtapaszt vettem,nem simát..de egyesek mindjárt hülyének néznek...
2014. aug. 4. 18:41
 10/17 Paraszt_Mári ***** válasza:
ha arra gondolt van benne betegtájékoztató elolvassa és kész!
2014. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!