Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sima pamut melltartót budapest...

Sima pamut melltartót budapesten hol tudok venni megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amibe semmi díszítés, semmi merevítő,semmi extra nincs, hanem csak kényelmes és tart és nem kerül tizensokezer forintba?

2014. aug. 6. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
H&m
2014. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Immáron harmadjára rendeltem a bonprix-től, 3600 Ft 3 db, irtó kényelmes, jó minőség, nagyon javaslom.

ilyen: [link]

2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! A H&M-et is megnézem, de pont ilyet kerestem, mint a rendelős oldalon van. Eddig még nem mertem rendelni, mert hogy eltalálom-e úgy a méretet, de ezt most lehet kipróbálom.. Köszönöm :)
2014. aug. 6. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyet vettem mint a rendelős oldalon van, csak fehér.

Pamut, kényelmes, jó minőségű.

A kínaiban, 1200 Ft-ért!

2014. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én az Auchanban vettem ilyet: [link] 1690 Ft-ért.
2014. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy csak A és B kosárban lehet rendelni... Nekem vagy C vagy D kellene :(
2014. aug. 6. 16:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez is majdnem ugyan olyan, van C kosaras is:

[link]

2014. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adrienn0122 ***** válasza:

Én Dorina melltartókat hordok, amióta babát várok. Létezik belőle pamut, merevítő nélküli, varrás nélküli, és ezek kombinációja. Jó minőségű, van belőle D kosaras, és kényelmes, széles pántú is.

Elég nagy választékban kapható a Nyugatinál a Skálában és a Blahán a Corvin áruház emeletén. Mindkettőben max. 5ezer.

Pár napja Auchanban vettem Dorinát, valamivel 3000 alatt volt az ára, de ott alig volt pár féle.

2014. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Tezenis-ben sokféle fehérnemű van, akciókkal jó áron ki lehet fogni csini, de kényelmes fazonokat.

Én így vettem 2 db-ot 3000 ft-ért, minden csicsa nélkül és nagyon szeretem.

Nagyobb méretek is vannak, nekem is c-s kell, pedig még nem is várok babát, de itt mindig találok megfelelőt.

2014. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!