Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hova mentetek 4D-s ultrahan...

Ti hova mentetek 4D-s ultrahangra és hány hetesen voltatok? Mennyibe került, kb hány percig tartott és miket kaptatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi Pécsen a Hepinet rendelőben voltunk 4d-n a 32. héten. Aggódtam is, hogy nem sok mindent fogunk látni, de szerencsénk volt, nagyon szép képek készültek, jó lett a felvétel is, az elején nem takarta magát a babánk, a végére már felhúzta a lábait is :)

20 percig tartott, 2 db nyomtatott képet kaptunk, dvd-n megkaptuk a 20 perces felvételt, plusz a képeket is. 9900 ft-ot fizettünk, ez az alapcsomag volt. Nagyon megérte, elégedettek voltunk :)nagyon jó élmény volt :)

2014. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

mi a babaviziora mentunk obudara. 1ora volt,teljes kivizsgalas es babamozi

Kaptunk egy kinyomtatott kepet amit mi valasztottunk,megkaptul dvd-n az egesz felvetelt,es kaptunk egy netes jelszot ahova feltoltottek az osszes kepet ami keszult,es le tudtuk onnan szedni.. igy az egesz csalad latja,plusz onnan is ki lehetett nyomtatni. 6500.- volt. 17hetesen mentunk,megmondtak,hogy kislany.

20hkm

2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Budapesten a Szondi utcába 25 hetesen.nagyon gáz volt a doktornő, ha az volt egyáltalán gyorsan elhadarta, hogy minden ok itt az arca stb..pedig azért mentem oda, mert elvileg megneznek mindent nem csak babamozi.Szoval gáz volt senkinek nem ajánlom. Volt egy kis gond amire rakerdeztem..nem is vette magától észre. ...
2014. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is a Hepinet-nél voltunk Dunaújvárosban. Mi genetikait kértünk, ahol a mozi mellett megmérte a babát és a szerveit is megvizsgálta. 22 perc volt a vizsgálat. Nagyon szépen játszott a pofija, mindent megmutogatott a doktornő. Kaptunk egy dvd-t az egész vizsgálatról, egy cd-t a készült képekről, egy általunk választott képet ki is nyomtattak. Ez került 12ezer Ft-ba, szerintem nagyon megérte. 28 hetesen voltunk.
2014. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Mohácson voltunk. 27 hetes voltam amikor mentünk, 4 db nyomtatott képet kaptunk. Az egész uh-ot dvd-n. Az uh kb. 45 perces volt. Nagyon kedves volt a doktor úr, nagyon meg voltam vele elégedve, az első 10 percben a baba méreteit, szerveit, szerveinek működését nézte. Teljesen megnyugtatott, hogy minden rendbe egészséges babánk lesz. A nemét kb. a 33. percben sikerült elcsípni, kisfiút várunk.

Ha vissza pörgethetném az időt, biztos, hogy a két lányommal is elmennék 4D-re.

35hkm

2014. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 28 hetesen voltam a debreceni Nobilis 4D Uh magánrendelőben! Kb. 25 perces volt. Mindent megnéztek tetőtől talpig jó alaposan! Mi kaptunk egy DVD-t amin az egész vizsgálat rajta volt, egy CD-t amin a 42 db fénykép volt amit vizsgálat alatt készített és 2 db kinyomtatott fotót amit mi választhattunk ki! Ez így összesen 12.000 Ft volt! 33hkm
2014. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!