Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van folyásotok terhesség alatt?

Van folyásotok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Van egy kevés szagtalan, sárgás folyásom. Sokáig használtam Utrogestan hüvelykapszulát, azt hittem az ürül, de már nem használom.

Gombásodásom sincs, mert mikor volt, felismertem a tüneteket és hatott a Canesten.

Ez a folyás most természetes?


2010. jan. 12. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ea terhesség velejárója.Nekem is van kb. a 16. héttől.Most 30 hetes vagyok.Nekem is sárga.Azt mondják terhesség alatt így védekezik a szervezet a baktériumoktól.Szóval természetes dolog ne aggódj.Akkor lenne gond,ha viszketne stb.
2010. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes ne aggódj:-)Nekem első perctől van,ugyan ilyen kicsit sárgás,16.héten kaptam rá kúpot,mert már engem zavart.A kúp elfogyott a folyás ugyanúgy megmaradt.A terhesség velejárója,ha nem okoz panaszt,akkor nem foglalkozz vele:-)22 hetes kismami
2010. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, bár nem sárga hanem fehér. Használtam kúpot, semmi nem történt. Ugyanúgy megmaradt a folyás, de semmi más tünetem nincs így már nem izgatom magam miatta.
2010. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is van,kb a 7. héttől,sárga színű,és nagyon sok.doki azt mondta h természetes.
2010. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a terhesség elejétől van, sárgás fehéres. Reggel felkelés után szinte kibuggyan. Utána napközben is van de akkor már csak 1-1 csepp. Kaptam rá Mikogal kúpot, 3 napos kúra után ugyan úgy van folyásom mint előtte.
2010. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is van, sárgás-fehéres, megkérdeztem a dokim, azt mondta, hogy nem kell aggódni,ez természetes dolog!

Biztosan nincs minden kismamának, de nekem terhességem előtt mindig is volt folyásom.

2010. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!