Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy baj van. Mennyire...

Félek, hogy baj van. Mennyire kéne aggódnom? Nektek is volt ilyen élményetek?

Figyelt kérdés
Volt már két spontán vetélésem, úgyhogy a mostani terhességemnél nagyon félek. Talán kicsit túl is aggódok mindent. Ma van a nem várt menstruációm napja, viszont három napja minden nap pozitív terhességi tesztem volt, aminek nagyon örülünk. Hasam fájdogál néha, de amint több, mint egy óráig rendben van minden fájás, vagy szúrás nélkül, rögtön elkezdek aggódni. A dokim, meg amilyen barom, sikeresen rátett egy lapáttal. Ti mennyire aggódtátok végig az első időket?

2014. aug. 6. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj másra koncertálni. Ennyire nem szabad stresszben élni, nem jó a magzatnak. Miért nem váltasz dokit?
2014. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


3 korai spontàn vetélés utàn most 16 hetes kismami vagyok. :)

Az aggódàs teljesen normàlis , nyugodt úgy is csak akkor leszel ha màr a kezedben tarthatod! Én végigparàztam az első 12 hetet...hiàba mondta a pàrom h nyugodjak meg...uh-tól uh-ig éltem....szàmoltam a napokat a betöltött heteket.

Hogy most mi volt màsabb? Kaptam vérhígítót és a pajzsmirigyemre gyógyszert vmint a pozi teszt utàn rögtön elkezdtem szedni a méhpempőtcsak ajanlani tudom , hiszek benne h nagyon sokat segített abban h végee érzem ficànkolni a pocakomba Őt!

Nàlatok voltak kivizsgàlàsok??

Nagyon szorítok értetek!!!

2014. aug. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a mai napig minden nap ugy kelek fel,hogy imadkozom ,hogy minden rendben legyen.. ket het alatt ketszer rohantam a dokimhoz. Egyszer bo vizes folyas miatt(azt hittem magzatviz),utana meg gorcsoles miatt(azt hittem mehszaj problema) annyi mindent olvastam a terhessegem legelejen h mindent bekepzelek magamnak annyira feltem a babam.

20hkm

2014. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy nem normális, amit csinálok, próbálok nyugodt maradni, másra koncentrálni, mégis minden reggel kávé előtt teszttel indítom a napot, és minden kis fájásnak, nyomásnak örülök. Azért valahol megnyugtató, hogy mások sem voltak egészen nyugodtak az első időszakban. Az új dokitól hétfőre kaptam időpontot, addigra talán látszik is valami. A régit meg lecserélem, de nagyon gyorsan.
2014. aug. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!