Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten jelentkezik az...

Hányadik héten jelentkezik az előtej? Minden kinek jelentkezik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 09:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek...elírtam
2014. aug. 8. 09:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Valakinek a terhesség első jelei között jelentkezik, van akinek csak szülés után lesz egyből teje. Ez mindenkinél más. Attól hogy csak szülés után lesz tejed, addig előtej sincs még ugyanúgy tudsz majd szoptatni.

Egyébként 3. babámat várom kb. 28. héten vettem észre, hogy van előtejem. Az első 2 terhességnél kb. a 7. hónapban vettem észre. :)

35hkm

2014. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam a 28. héttől van. De ez nem általános, a legtöbb kismamának egyáltalán nincsen előteje (ami természetesen nem prombléma).
2014. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 8. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapra vagyok kiírva, és nekem még nincs. De van akinek a szülés után jelenik csak meg.
2014. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is csak a szülés után jelentkezett, terhesség alatt egyáltalán nem volt.
2014. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak szülés után jött, és mikor hazajöttünk a kórházból, aznap indult be rendesen a tejcsi.
2014. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességem alatt volt előtejem kb. a 7. hónaptól, de mégsem igazán tudtam szoptatni, kevés tejem volt.
2014. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első terhességnél nekem nem volt előtejem a terhesség alatt, a szülés után indult meg. Második terhességnél már a 28. hét körül csordogált kevés előtej, hamarabb be is lövelltem szülés után.
2014. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok, úgy 4-5 hete van esténként (nem is minden nap) egy kis foltnyi előtejem ,hol az egyik ciciből hol a másikból,de tényleg nem sok.
2014. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!