Ez lehet felfazas?

Figyelt kérdés
34.hetben vagyok,tegnap este nyitva hagytam az ablakot,a takarot pedig szokas szerint lerugtam magamrol.Reggel arra keltem hogy nagyon kell pisilnem,es faj az alhasam.A baba ugyanugy mozog,gondolom vele minden ok.Azota mar enyhult az alhasi fajdalom,de mivel meg sosem voltam felfazva nem tudom hogy most mit csinaljak.....Menjek mar most az orvoshoz,vagy csak ha erosodnek a tunetek?Jovo hetre amugy is jelenesem van az orvosnal vizelet leadasra+uh.De varhat ez addig?Vagy ez nem is felfazas lehet???

2014. aug. 11. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel nekem nagyon sokszor volt felfázásom, így annyit tudok segíteni, hogyha felfázás akkor a szokottnál jóval többet pisilsz (bár terhesen ez amúgy is így van), viszont fáj a pisilés, esetleg vesetájékra sugárzik a fájdalom. Meg plusz még zavarosodhat a vizelet is.

2014. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!