Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteérés előtt 4-5 nappal...

Peteérés előtt 4-5 nappal esett teherbe valaki?

Figyelt kérdés

Csak így tudtunk együtt lenni utazás miatt...

13.-án (tegnap) voltunk együtt és elvileg 17-18.-án lenne peteérésem


Sikerült így valakinek?


2014. aug. 14. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán teherbe eshetsz, és nagy valószínűséggel kislány lenne belőle, ha összejön.

Az én terhességem is kb. így jött össze.

2014. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is most így lettem terhes. Őszintén szólva nem is számítottunk rá, úgy gondoltam, hogy ez már túl sok idő, úgyhogy meglepett. :)
2014. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Komolyan? :) Jujj, de elkezdtem most izgulni :D

Nagyon szeretnénk kisbabát!

Én is úgy számolgattam, hogy ez már sok idő ahhoz, hogy baba legyen belőle...

2014. aug. 14. 13:19
 4/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindkettőtöknek a Bábákhoz! :)
2014. aug. 14. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi elvileg 2 nappal a PÉ előtt voltunk együtt, és úgy lett a baba. Egyik ismerősömék meg naptár módszerrel akartak védekezni, (szerettek volna babát, de csak később), volt PÉ figyelés hőmérővel, ovu teszttel meg minden, utoljára 6 nappal a PÉ előtt voltak együtt védekezés nélkül, és mégis összejött...
2014. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na most én is elkezdtem izgulni.. Mi is 13án és 11én is együtt voltunk és elvileg 18-19-én lesz peteérésem. Kíváncsian várom a köv. heteket :)
2014. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:)

Kedves utolsó válaszoló!

Mindenképpen írj majd! :)

Nekem is elvileg 18.-án lesz peteérésem és mi is 13.-án voltunk együtt :D

2014. aug. 14. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot! :)
2014. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Élő példa vagyok arra, hogy milyen frankón teherbe lehet esni peteérés előtt 4 nappal megtörtént szeretkezésből.

Második babánk, nem terveztük, kettőt gyerkőcöt akartunk de kicsit vártunk volna még vele. Abba hagytam a fog gátlót mert rosszul voltam tőle, gondoltam peteérés előtt 4 nappal tutti nem esek teherbe, főleg hogy a kisfiúnkra 1 évet vártunk... Amikor pozit teszteltem nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek... :D Amúgy sírtam, mert megijedtem... :D

Ja és mellesleg kislányt várok. :)

2014. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29 napos a ciklusom, én a 27.-en estem teherbe az UH szerint. Elvileg 6 hetes voltam, amikor először kimutatta a teszt a gyermekemet. Szóval bármikor!!!
2014. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!