Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az eredmények? és az...

Jók ezek az eredmények? és az utolsó mondat mi lehet?

Figyelt kérdés

30 hét 3 napos Uh eredmények

Bpd 79 mm

Ofd 94 mm

Hc 273 mm

Apd 76 mm

Tad 73 mm

Ac 234 mm ami nekem tényleg kicsinek tűnik.

Fl 62 mm

Tib 50 mm

És amit nem értek

Az UMBILICALISON NORM FLOW

JA A BECSÜLT SÚLY 1463 GR

aZT MONDJA A DOKI HOGY készüljek fel hogy ugy kb akkora lesz mint az előző vagyis 3600gr körül .lehet erre már most következtetni??


2014. aug. 14. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem jónak tűnnek az eredmények. Az utolsó mondat pedig azt jelenti, hogy a köldökerekben jó a véráramlás, tehát nincs gond!
2014. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó eredmény, a hasa tényleg pici, de egyébként jó. Amúgy ezt a következtetést furcsállom, mert nekem 30+6 naposan hasonló értékek lettek, (van ami kicsit kevesebb, van ami több, pl. a hasa (AC) 256, a becsült súlya, 1560g, összességében kisebb az átlagnál, mert a doktor szerint ilyenkor olyan 1800g körül szoktak már lenni, szóval nem lesz nagy baba. A testvére is kifejezetten picike volt, meg mi szülők sem vagyunk nagy darabok, úgyhogy ez a része nem lep meg.
2014. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!