Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tudni a budapesten...

Mit lehet tudni a budapesten található Hunyadi János úti 4D rendelőről? Elvileg valami Savoya Park Kenguru Bababolt galériájában található. Jó felvételeket csinálnak a pocaklakóról?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.A Hunyadi uti rendelőről nem tudok,de savoya parkiről már kértem infót.Volt bent a párom.

www.dori4dultrahang.hu

itt megtalálsz minden infót, és találsz képeket is, hogy milyen képet csinálnak.13 ezerbe kerül,ezért kapsz 20 perc dvd-felvételt,és leletet is.Fényképet is csinálnak,de ha jol emlékszem az plusz pénz.Én találtam olcsobban is, ezért nem oda megyek.10 ezerért 30p dvd-t csinálnak és fénykép is az árban van.lcd tévén lehet nézni a babát.

Remélem tudtam segíteni.

2008. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! vasárnap megyünk oda, de nem tudtam eddig szinte semmit rólluk. csak 20percnyi anyagot csinálnak?! szerintem az kevés, mindenhol fél órákról hallottam, na mostmár mind1.azt nem tudod véletlenül, hogy szép a rendelő ugyértem igényes meg minden? köszönöm szépen a válaszodat! boldog babaó várást!
2008. aug. 6. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
hát hétvégén volt bent a párom és ők nem voltak ott.igy nem látta rendelőt,ugy tudom be kell jelentkezni, mertnincsenek ott mindig.de ha beirod a keresőbe hogy 4 d ultrahang, akkor van olyan oldal ehol, sok ilyen rendelő cím van.biztos megtalálod a neked szimpit.lehet, h a 20 perc már fél orára nőt,szerintem ez nem törvényszerű.függ attól is, hogy mennyire látja jol.te hány hetesen mész 4 d -re?
2008. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen időpontra megyek, 20 hetes leszek, azt mondták nekem a telefonba hogy 18-23hetesen a leg ideálisabb. lehet h elkapkodtam a bejelentkezést.
2008. aug. 6. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!