Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv! Naptár szerint pont 31...

Ágikka kérdése:

Üdv! Naptár szerint pont 31 hetesen voltam ultrahangon, a becsült súly 1367 gramm. Kislány, szerintetek ez jó súly? Egyébként a leletre ráírták, hogy még csak 30+1 hét.

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kevéske. Én is pont 31 hetesen voltam, nekem 1560g volt a becsült súly, és nekem már "problémázott" rajta a doki, hogy kicsit kisebb a koránál, meg ennyi idősen olyan 1800g az átlagos. De nem találtak problémát, úgyhogy valószínüleg egyszerűen csak nem lesz nagy baba, meg némiképp tévedhet is ez a súlybecslés. Nálad is ilyesmiről lehet szó, nem kell aggódni.
2014. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 35 hetesre emlékszem 3000gr volt. 40+3 on született 3570gr kisfiú.

Nekem az rémlik h 32 hetesen voltam és akkor már 2000gr felett volt.

A húgom lánya 2.9 kg volt semmi gond nem volt. 1 hónap van a fiamnal közöttük a kislány javára és a fiam kb 12kg a lánya pedig 14 szval nyugi nincs nagy jelentősége (amúgy 22 és 23 hósak).

2014. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pont 32 hetesen voltam ultrahangon és 1600 grammra becsülték a babám súlyát. Ráírták a leletre, hogy e mért kor viszont 31 hetesnek felel meg. Kicsit aggódtam, hogy kicsi a súlya, de orvosom megnyugtatott, hogy erre a mért súlyra nem lehet alapozni. Pontatlan. Voltunk 4d-s uh-n, hát ott elég kerek kis pofija volt, úgyhogy nem aggódok :)
2014. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 32.héten 1940gr volt, persze ez csak becsült súly. Szerintem az enyém kisebb ettől mert a hasam sem óriási. Persze még csak most kezd nőni, de sokan azt hiszik félidős vagyok, pedig elég sovány vagyok meg magas is.
2014. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

32. hétben vagyok 1815 gramm a kisfiam becsült súlya.

Én megijedtem, hogy ilyen pici? De modnták, hogy pont jó, ne aggódjak.

2014. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!