Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez csak nekem tetszik? Szerint...

Ez csak nekem tetszik? Szerintem nagyon hasznos oldal. Most találtam rá, és be is regisztráltam. Eddig tetszik.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 14. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez az oldal,remélem egyszer nekem is jól fog jönni:)(az én lányom már 7 éves)
2010. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is 7 éves. És szerencsére vannak olyan dolgaink, amik nem kellenek, így holnap le is fotózom őket, és felrakatom oda. Nekem ez így jobban megéri, mint a hülye teszvesz és vatera. De lehet hogy csak nekem :)
2010. jan. 14. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én is Vaterázok,de elég lehúzósak :(
2010. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azok. Eladtam egy adidas kis cipőt, még 1 éve talán,és 4000 Ft.-ért vették meg. A 4000 után, nekem 2000-ret kellett fizetnem. Gondolhatod, azóta nem használom. Itt meg csak 100 Ft. Nekem azért ez nem mindegy. :)
2010. jan. 14. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak a jutalék,mert az 80Ft a 4000Ft után.Gondolom volt vmi jó drága kiemelés rajta,meg ki tudja,talán már nem emlékszel.:)

Igaz,h fizetős a teszvesz is meg a vatera is,de a reklámértéke megfizethetetlen egy egyszerű eladónak.Jók vagy nem,de ezek a leglátogatottabb oldalak.

Lehet,h kinövi magát ez az oldal,de pillanatnyilag alig van rajta valami,és nagyon drága.A hirdetés termékenként 100Ft.Majd eldől,lesz-e belőle valami...

2010. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A teszvesz és a vatera engem is lehúzott már és igazából mindegy mire viszi el a sok pénzt, a lényeg, hogy azt a pénzt én nem kapom meg. Itt viszont igaz, hogy termékenként 100 forint, de ha belegondolunk, a babakocsi eladásánál bőven visszajön, amit esetleg veszíteni érzünk egy tipegőnél. Sőt! Viszont én beregisztráltam és most kaptam tőlük egy mailt, hogy mivel minden tizedik regisztráló nyer és én is az lettem, így 3 ingyen hirdetésem van :D Remélem felfutnak :)
2010. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs itt túl sok minden, de beregisztráltam én is, hátha még jól fog jönni :))

Köszönjük!

2010. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!