Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hatott még a bromocriptin?

Nem hatott még a bromocriptin?

Figyelt kérdés
Kicsit több, mint egy hónapja szedek napi fél szemet prolaktin szintem csökkentésére. Múlt menzikor örültem kicsit, mert a barnázás helyett végre 3 napig piros jött, most viszont csak másfél napig volt piros és 25 napra jött meg, pedig mindig 28ra szokott. Most akkor még mindig nem csökkentette? Vajon mennyi idő, h levigye 637ről (határérték 496)? Meddig kell még várnom, h kisbabám legyen? (már úgy várjuk) Köszönöm, ha megosztjátok velem a véleményeteket! :)
2014. aug. 20. 09:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak én április óta szedek napi fél szemet :) Az értékeim 500 és 700 között változtak, csak mellé még váladékozott is a mellem (fogamzásgátló tolta így fel a prolaktint), de mivel 2 év után sem rendeződött az érték, így az endokrinológus végre felírta. Nekem először 35 napra jött meg (28-29 napos a ciklusom), majd 26 napra, aztán visszaállt a 28 nap. Néha még barnázom, de néha nem, szerintem attól függ, hogy milyen kedve van :D Viszont az értéket gyönyörűen levitte, legutóbb 200 környékén volt, a tejcsorgás is abbamaradt :) Baba sajnos még nincs, de remélem hamarosan ő is megérkezik :)
2014. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!