Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az 5+0 vagy 5+5?

Mit jelent az 5+0 vagy 5+5?

Figyelt kérdés
Valaki beavatna, mert sosem hallottam ilyesmiről. Olvasgattam itt a topik kérdéseit-válaszait, és belefutottam ezekbe a kifejezésekbe. Előre is köszönöm, és elnézést, ha buta a kérdés.

2014. aug. 20. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első szám a betöltött terhességi hetek száma, a második pedig a fennmaradó napoké. Tehát a második maximum 6 lehet, mert ha hét lenne, akkor az már egy következő betöltött hét. Én pl. mindig péntekenként töltök egy hetet, ma vagyok 25+5, pénteken viszont 26+0 leszek.
2014. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2014. aug. 20. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én pl 31+1 napos terhes vagyok ami azt jelenti hogy 31 hét 1 nap
2014. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem minden vasárnap van a forduló napom. Tehát vasárnap töltöttem a 23.hetet, így ma pontosan 23 hetes és 3 napos vagyok :) augusztus 24.én töltöm a 24.hetet:) És így tovább :) Mielőtt teherbe estem volna és sem tudtam hogy ez mit jelent,sőt mondok jobbat, azt sem tudtam mi az a "hkm" Azóta persze már tudom, hogy hetes kismama :) Tehát....

Üdv 23+3 hkm

2014. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint 5+0 hkm vagyok :)Most már ezt is tudom. :)
2014. aug. 20. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!