Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok....

30 hetes kismama vagyok. Tegnap este elkezdett folyni a tejem, azóta ha megnyomom jön mind a kettőből. Ez akkor már nem megy el a szülésig?

Figyelt kérdés
Ez a 3. terhességem, az első kettővel nem volt a terhesség alatt tejem, csak a szülés utáni 2. napon indult meg. Nagyon örülök most, hogy már van, de félek, hogy nehogy elmenjen. Tök jó lenne egyből a szülés után tudna szopizni a babám. Ilyen kékes színe van annak ami most folyik, gondolom ez ilyen előtejszerű. Nálatok akinek volt már a terhessége alatt annak meg is maradt már végig?
2010. jan. 15. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az 1 babánál volt és 2 és fél éves koráig szoptattam!Most 16 hetes vagyok és már van előtejem!Remélem én is,hohy megint sok tejem lesz,mert olyan jó szoptatni!Egy nagyon különleges érzés!
2010. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De jó neked, én is szeretnék sokáig szoptatni. Én csak 2 hónapig tudtam az elsőt, 7 hónapig a másodikat, de már 4 hónapos korától pótlással, meg nagy kinszenvedés volt az egész. Tiszta depi lettem , mikor abba kellett hagynom a szoptatást. Most lélekben nagyon készülök, remélem hogy sikerül minél tovább. Mert ahogy te is írtad, ez egy csodálatos és különös élmény, az egyik legszebb része a babázásnak.
2010. jan. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!