Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki terhessége alatt...

Volt aki terhessége alatt szedte a homeopátiás Valeriana Relax nevű készítményt?

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom a védőbe mindig és ha már tudom hogy mérni fognak egyből felugrik . :( félek hogy később ezért befektetnek mert ott mindig magas,.
2014. aug. 20. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedhető terhesség alatt, múltkor olvastam a betegtájékoztatóját. Én lazításképp akartam beszedni, másfél évesem mellett elég feszült vagyok, de sajnos nem lehet...
2014. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én viszonylag hosszú ideig szedtem terhesen a Sedatif PC-t, és nagyon bevált. Nem tudom, mi van a betegtájékoztatón, de szerintem az terhesen sem kontraindikált. Illetve a Magne B6 is jó. 5 hónapos a kisfiam, makk egészséges. :) Boldog babavárást! :)
2014. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Valeriana Relax nem homeos készítmény, hanem gyógynövény alapú, terhesség alatt nem szedhető.
2014. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatok és nagyon rossz alvó vagyok. Alig alszok pár órát. Emiatt akartam a Valeriána-t, de utána olvastam és nem lehet szedni. A védőnő a Sedatif pc-t ajánlotta. Rajtam az se segített, de próbáld ki, mert az előttem válaszolónak bejött, hátha neked is.
2014. aug. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!