Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki nem...

Van itt olyan kismama aki nem annyira élvezi a terhességet?

Figyelt kérdés
Fèlreèrtès ne essèk, règòta vàrtunk a picinkre, imádom a babucim, azt ahogy mozog bennem ahogy érzem hogy itt van, de... Nem érzem magam jòl a bőrömbe, nem vagyok a felhők között,halàlra unom magam és rettegek h bálna leszek...
2014. aug. 20. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem dolgozol?

Hányadik hétben vagy?

2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát, valami ilyesmi, bár nem pont. 25 hetes vagyok, most kezdem abbahagyni a hányást, viszont émelygés, undor még mindig van.

Örülök a picinek, mindennek örülök, de sok már ez a 4-5 hónapja tartó hányás. Nyilván egyre csökken, de még mindig undorodom rengeteg kajától, ami megnehezíti az összes étkezést, és szeretnék újra normálisan enni, szeretném felhőtlenül élvezni ezt az egészet.

A bőrömben jól érzem magam, különösebben nem vagyok a felhők között, nem unatkozom, mert másfél állásom van (de gondolom, te nem véletlenül maradtál otthon), és csak négy kiló jött fel eddig.

2014. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem szabad dolgoznom,23 hétben vagyok.baba előtt 10-12 òràkat dolgoztam nem volt időm unatkozni,most meg hirtelen semmi. :(
2014. aug. 20. 17:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet könnyű,engem a rosszullétes időszak kikerült hàll istennek,most 3 kilòval vagyok több,de mèg csak most jön a java.Akkora semmittevőnek érzem magam,és nèha màr unalmamban eszek ami nagyon nem lesz jò...
2014. aug. 20. 17:58
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nem élvezem, sőőőőőőőőőőőőőt. Elegem van teljesen belőle!

Imádom a babát természetesen, de:

- Be van dagadva a lábfejem, egyik cipőm sem jön rám

- Visszerem lett

- Aranyér

- A szeméremcsontom úgy fáj néha, h menni nem tudok

- A hasam majd' leszakad, ha 5 percnél többet megyek

- A köldököm körül iszonyú striás lettem, hiába kentem

- A gyomorsavam a torkomban van

- Fáj a hátam, derekam

- Cukros lettem, de diétával sikerült visszaszorítani

- Aludni nem tudok, mert nem kapok levegőt


Hm, most így ennyi. Első terhességemnél semmi nem volt az említettek közül, de most... :/

Inkább lennék a helyedben és uncsiznék egész nap. :))))

2014. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Első gyermekemmel az utolsó 6 hétben nem dolgoztam, de azt én is végig unatkoztam, értem, mire gondolsz. Most várom a második gyermekemet, mindkettőnél az eleje szerencsére nekem tünetmentes volt, én inkább a harmadik trimesztert nem bírom. Állandóan aggódok a súlyom miatt, nehezen állom meg, hogy ne zabáljak, és főleg szénhidrátot kívánok.(első gyerekkel 17 kilót híztam, 6 megmaradt, most a 30.hétben vagyok és 8 kg jött fel eddig, de ugye plusz 6-al indultam)

A gerincem teljesen elvesztette eredeti görbületét, állandó hátfájásom van, a bordáim alatt is szúr, feszít. Nincs hosszabb alvási fázisom, mert másfél óránként felébredek, vagy szomjas vagyok, vagy pisilnem kell, vagy egyszerűen a saját fordulásomra. Folyamatosan szakad rólam a víz. Nem kapok levegőt, és az egyre feljebb szoruló gyomromból szó szerint visszajön az étel, már ami belefér.

Úgyhogy ilyenkor már visszaszámolok, és alig várom a végét. Én nem szégyellem, ezt a részét szívesen kihagynám a terhességnek.

2014. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Basszus...nem semmi.Hànyadik hétben jársz?sok van mèg hátra?

Nem csak simàn uncsizok,ugy erzem kezdek beleőrülni.Külföldön élek párom idevalõsi,dolgozik egèssz nap,nekem itt nincs senkim,egyedül vagyok beszèlni se beszèlek szinte egèssz nap senkivel,persze felhívom tesòmat,anyumat de velük se dumcsizhatunk òràkon àt...

2014. aug. 20. 18:06
 8/17 A kérdező kommentje:

5nek szòlt az előző kérdésem.

Kül. règen rettegtem a szülèstöl mostmàr csak azt várom!!!

2014. aug. 20. 18:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Bocsi de komolyan 3 kilónyi hízás miatt aggódsz a félidőn túl?

Persze nem kell 30 kilót hízni egy terhesség alatt, de az se normális ha valaki 3 kiló után falnak akar menni.

Ha nem dolgozhatsz kösd le magad, olvass, tervezz, kutasd fel a legolcsóbb/legjobb babaholmi beszerző helyeket, tanulj nyelvet, varrj/köss/horgolj gyerekruhákat. Milliónyi hasznos dolgot lehet csinálni az otthon töltött idő alatt. Nem kell rögtön belehalni az unalomba.

2014. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az lehet h most csak 3 de ha itthon uncsizva eszegetek tovàbb akkor abbòl majd 30 lesz...Nyelvet most tanultam eddig ez a 4ik ezt mèg fejlesztgetem kicsit,de egyszerűen nincs ihletem ilyesmikre,főleg kötés/hímzés,nagyon nem az én vilàgom :) az a baj h túlzottan is társasági lény vagyok és egyedül,egymagamban elveszek...
2014. aug. 20. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!