Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Diagnosztizáltak itt vkinek...

Diagnosztizáltak itt vkinek IUGR-t?

Figyelt kérdés
1 hétig feküdtem kórházban kevés magzagvíz miatt, s a zárómon szerepel az IUGR ?-lel. Tudom, ez "sorvadást, visszamaradást" jelent, viszont azt mondták, a pici méretei korának megfelelnek. Akkor most van Iugr, vagy nincs? Megijedtem:(
2010. jan. 15. 13:13
 1/3 anonim válasza:
Ne aggódj!Ha a kicsi méretei már jók akkor nincs baj!Hány hetes vagy?Nekem a 32-ik heten mondták hogy visszamaradt és kevesebb a magzatvíz. Utána elkezdett nőni és most 37 hetes vagyok. Hetente kell NST-re menni+Flow-ra, de eddig minden ok. Úgyhogy én már nem idegesítem magam rajta! A pici mozog rendesen, nő és hízik. Legfeljebb nekünk nem lesz 4kg-os babánk, ami nem is baj!Kislányod vagy kisfiad lesz? Úgyhogy nyugi, mert a stressz árt a legtöbbet!Ha tudsz írj bővebben!
2010. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is pont a 32. hétben vagyok, csüt.ön kell visszamennem, hogy megnézzék, valóban fejlődik-e. Elvileg kislány:) Neked?

A szülésemet is tologatják márc. 2-8 között:s Te merre fele fogsz szülni? Mi Szfehérváron, s remélem, ha tovább nem de, mint te most mi is legalább 36-37 hétig még kibírjuk. Szedema gyszert, amit adtak (Diaphyllin, Doxilek, mg), remélem az is segít. A mocorgást én is érzem, sőt számolnom is kell esténként, eddig az is rendben van. Viszont nem tudom, neked, hogy van ez, de az én pocim nem nő annyira, mint a többi terhes nőé. Kb. most olyan mint egy 6 hónapos sima terhességnél. A Picúr súlyát szerdán 2000 gr-ra becsülték, így az vígasztal, hogy ha előbb is születik, talán már nem lesz annyira kis picike. A tüdőérlelőt is megkaptuk, így abba is bízom, hogy ha mégis szülésre kerül a sor, talán nem lesz semmi baj.

Ha van kedved, írj nyugodtan, s boldog babavárást:)

2010. jan. 17. 15:52
 3/3 anonim válasza:

Szia!Bocsi de csak most olvastam hogy írtál!Egyébként ha gondolod írhatsz priviben is, azt hiszem úgy adtam meg itt.

H a picúr már 2kg-os akkor 1 percig se aggódj!Az enyém is kislány és már 38 hetesek vagyunk és 3kg fölött van. Én semmilyen gyógyszert nem kaptam.A pocim nekem se nőtt olyan ütemben mint a másoké, és most se olyan nagy.De a picúr megnőtt benne, ez a lényeg.A dokimban nagyon megbízom, régi jó barátom ezért merem mondani neked is amit mondok.És remélem jó vagy!!!!

Én Miskolcon fogok szülni febr.9-re vagyok kiírva, de már bármikor jöhet:)

Szóval ne idegeskedj, mert szerintem szuper kis csajod van, és hidd el nagyon sokat fog nőni az utolsó hetekben.

NST-re kell már járnod?Nekem kellett, és most is hetente 2-szer kell+flow-ra.Mjad írj.

2010. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!