Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van most /2014 augusztus/...

Van most /2014 augusztus/ olyan kismama, akinél mostanában magas tarkóredőt mértek? Milyen vizsgálatokat csináltak nálatok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, 2012 nov-ban mértek 3,6 mm-t. Chorionbiopsziat csináltak, vagyis a méhlepenybol vettek mintát. Az rendben volt szerencsére de jó lett volna ha mondják hogy szivultrahangra is el kéne menni. Kisfiam 16 hónapos és hál istennek minden rendben vele. Nálatok mennyi és mit mond a dokid?
2014. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem mostanában volt de gondoltam segíthetek. Amúgy mostansag a nifty tesztről is hallottam de az nem tudom pontosan mi. Csak h down kort szurnek azzal is.
2014. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk 4,2 mm-es tarkóredőt mértek, volt cvs-em, ahol kissé kevés volt a minta, így 98%-os bizonyossággal mondták, hogy egészséges baba, de felajánlották a magzatvízvételt. Elfogadtam, mentem is kedden, de azt mondták, hogy tovább tenyésztették a mintát, és az is rendben van, így a kettő együtt már kielégítő, tehát nem javasolják az amniocentézist. Így elmaradt. 3.-án viszont mi megyünk Budapestre szívdiagnosztikára.
2014. aug. 22. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha azt mondták a cvs negatív down-ra, akkor annak hihetsz, az szívuh mindenképpen kell, de ha már pesten vagytok ott is biztos megnézik a babát, hogy minden rendben van-e, de sztem nyugodj meg, nem lesz semmi baj :-)
2014. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Nekünk 4,3 mm volt a tarkó.

Végigcsináltunk minden vizsgálatot; chorion, spec szív uh, genetikai uh-ok sorozatát.. Monden negatív volt!


Most 13 hónapos a kislánykánk és makk egészséges! :)


Biztosan minden rendben lesz!

Kitartás! :)

2014. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2014. okt. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!