Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürdés vagy zuhanyzás?

Fürdés vagy zuhanyzás?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondja hogy terhesen inkább zuhanyozzak mint fürödjek.tényleg jobb fürödni ilyen állapotban?
2010. jan. 15. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a zuhanyzás, egészségesebb.


De ha teljesen zárt a méhszáj, akkor fürödni is lehet, de csak testmeleg vízben. A forró vizet kádban is, zuhany alatt is kerülni kell!

2010. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy vicces dolog jutott az eszembe.Már eléggé a végén voltam, beültem a kádba, hátha történik valami és a végén nem tudtam kiszállni. A férjem az udvaron volt, felhívtam hogy jöjjön be és szedje ki a bálna nejét a kádból:)

De amúgy én is úgy tudom hogy jobb a zuhanyzás!

2010. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvost kérdeztem meg erről,ő is a zuhanyt javasolta,bár mondta hogy lehet fürdeni is épp.Én zuhanyzom már lassan 6 hónapja,borzasztóan hiányzik a jó forró fürdö,de kibirom már májusig:-)
2010. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt jobb zuhanyozni, de, ha nincs nyitva a méhszáj nem túl meleg vízben, nem túl hosszú ideig lehet fürdeni. Én végig fürödtem.


A végén már én is próblkoztam a hosszabb melegvizes fürdővel, de nekem sem indított el semmit :P

2010. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

azt hiszem akkor én is zuhanyzok inkább

2010. jan. 15. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha zárt a méhszáj, nyugodtan fürödhetsz még. A végén, meg szülés után jóideig úgysem lehet, addig szerintem még használd ki, ha szereted a kádfürdőt. Persze nem túl forró vízben.
2010. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reszemrol furdes. A masodik babamat varom, de a furdest nem adom, amig nincs tilto listan nekem szemelyre szabva. Marpedig eddig meg nincs.
2010. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!