Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, szornyu...

6 hetes terhes vagyok, szornyu etvagytalansaggal, es ebbol kifolyolag allandoan aludnek, mert nincs energiam, mas is volt igy?

Figyelt kérdés
a gyengeseg miatt nincs kedvem semmihez,munkaba nem jarok,hosszu es unalmas minden nap.
2014. aug. 24. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

en 5-15.hetig hanytam,etvagytalan voltam emelyegtem egesz nap! Igy keltem,igy fekudtem. Engem kiirt a doki tavalyi missed ab miatt veszelyeztettnek,ugy hogy en is itthon vagyok a 6.het ota.

En konkretan at tv-ztem azt az elso 3honapot :D :D nem volt kedvem semmihez,szegeny ferjem mar ramszolt a ket munkahelye mellett hogy nincs mit felvennie mosson egyet?! Akkor szedtem ossze kicsit magam a 10.het kornyeken.. :)

15.heten egyik naprol a masikra elmult. Semmi nem segitett semmi praktika.. esetleg amikor ettem egy kis salatat 1000sziget ontettel :))

De az is mar 9-10-11.het kornyeken. Fennyel taplalkoztam :D na mindegy,fogytam 6kg-t,voltam korhazba vereshanyassal mrrt kimarta a torkom,gyomrom a sav :/

Tuleled,elmulik!! Legy boldog a baba miatt!! :) tudom,nehez ..

22hkm

2014. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam! Állandó émelygés,hányinger,hányás,és folyton-folyton aludhatnékom volt.. Volt, hogy még felöltözni,kimenni az utcára sem volt kedvem:)Én viseltem a tipikus és klasszikus terhességi tüneteket egészen 5 hetes koromtól 14 hetes koromig, amikor aztán mintha elvágták volna az egészet,és egyszer csak kivirultam,eltünt a hányinger,az aluszékonyság,az émelygés, tényleg szó szerint minden:)Állandóan csak mennék,csavarognék, sajnos állandóan csak ennék:)Jó a kedvem,boldogan várom a kislányunkat és még sorolhatnám:)

Ne aggódj kedves kérdező ez csak egy átmeneti állapot. Hamarosan vége lesz:) Írod,hogy uncsi minden nap. Nekem is az volt én sem dolgozom. De ahogy megtudod majd hogy kislány vagy kisfiú már nem is lesz olyan uncsi:) 14-15. héttől felpörögnek az események:)20. héttől meg repülnek a hetek:) Nálam legalábbis most így van:)

Boldog babavárást:)

Üdv 24 hkm

2014. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az étvágya változatlan volt a 10-12.dik hétig, megis állandóan aludni akartam. Szerintem nincs összefüggésben a fáradtság és az éves.
2014. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!