Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy néz ki terhes vagyok, de...

Úgy néz ki terhes vagyok, de nincsenek tüneteim normális ez?

Figyelt kérdés

Előző terhességemnél csak a mellen feszült és fájt és egyetlen egyszer volt hányingerem.

Most annyi hogy folyton éhesnek érzem magam, illetve gyakran járok pisilni. Volt valaki így? Normális ez? Lehet még egészséges terhesség?


2014. aug. 26. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze:)
2014. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 26. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális.

Nekem a 10. hétig alig volt tünetem, csak a gyakori pisilés és mellfeszülés.Azt hittem, a hányásos részt meg is úszom, de végül behoztam a lemaradásomat.Amikor meg a 20. hét környékén elmúlt, azon aggódtam, hogy megint nincs semmi jele a terhességnek.

Nincs tünet, az a baj, van tünet, az a baj :-D

2014. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig mindenkinek írtam, hogy nem baj, de most kezdek én is megijedni, annyira tünetmentes vagyok. :) Néha nagyon enyhén jelentkezik ez-az. Az első teljesen más volt.

Neked ilyen volt az első terhességed is, akkor elvileg tudod te is, hogy nincs semmi baj. :) Hány hetes vagy?

2014. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnél volt mell feszülés :) pénteken megyek mégcsak dokihoz :)
2014. aug. 26. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiamnál a 6.-7. hét környékén kezdődött a hányás. Most 5 hetes leszek, egyenlőre még én sem érzek sok mindent. Jó lenne megúszni a hányingert. :)
2014. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!