Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek a méretek egy 32...

Jók ezek a méretek egy 32 hetes magzatnak?

Figyelt kérdés

Bpd 83 mm

Hc 300 mm

Ac haskörfogat ez nem tetszik 257 mm

Fl 62 mm

Hum 55 mm

súly meg 1730 gr

Ja és most azt mondta a szonográfus hogy a magzatvíz valamivel kevesebb!!

Ez rosszat jelent ,nem tudok többet pihenni., 2 gyerkőc mellett!Meg a haskörfogatot mindig kicsit mér az nem tetszik!!


2014. aug. 28. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A haskörfogat kivételével mind teljesen korának megfelelő méret. A hasa tényleg picike, kb. 29 hetes méret. De ez nem feltétlenül gond, csak vékonyka alkat, de a többi méretéből látszik, hogy amúgy fejlődik rendesen.

A kevesebb magzatvíz nem tudom mennyire probléma, ezt dokitól kéne megkérdezni.

2014. aug. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak azért nem értem ,mert ha minden oké akkor a pocija mitől nem fejlődik egyszerre a többivel??

A gyomor és hólyagtelítődése is jó volt a 4D-sen is

2014. aug. 28. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is el van picit maradva a hasa, meg úgy vettem észre a hasonló kérdéseket olvasgatva, hogy ez szokott leginkább kisebb lenni a koránál. Szerintem ez nem jelent különösebben problémát, az a lényeg, hogy fejlődik.
2014. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezek a mérések sem 100%ig precízek. Én anno 1 nap különbséggel voltam 2 UH-n, nem egyeztek a mért adatok. Volt nálunk is,h a combcsont alapján 29 hetes, a fejkörfogat alapján 33 hetes volt a baba (31 hetes volt valójában)! Néztem is a papírt,h tuti nagyfejű gyerekem lesz - de nem az lett. Szólt amúgy a hasa miatt a szonográfus? Ha nem mondta,h ez nem túl jó, akkor ne aggódj!
2014. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A rövidítéseket nem nagyon vágom már,de a súlya tuti jó,mert nekem 32 hétre született a babám,és csak 1120 gr volt... :(

Sajnos méhen belüli sorvadt volt,és nem vették észre,illetve hiába szóltam hogy valami nem stimmel...

2014. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a hasára nem de a magzatvízre is csak annyit hogy pihenjek többet

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat is!!

2014. aug. 28. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!