Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszunk pont 27 hetesek...

Emese19 kérdése:

Holnap leszunk pont 27 hetesek, feheres folyasom van, neha picit nagyon halvany sargas (maskor is volt mar h sargas volt) de par napja kicsit mintha vizesebb lenne. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Kedden voltam dokinal, mehszaj zart, magzatviz rendben! Holnap telefonalok a vedonohoz a huvelyvaladek tenyesztes eredmenyeert.

Semmi panaszom nincs a folyas mellett, nem viszket, nem csip, semmi ilyen. 1-2 napja mintha picit vizesebb lenne, feheres, kremszeru, de mintha vizesebb lenne, igazabol fehernemun is csak neha latszik a folyas, inkabb csak torleskor latom. Remelem nem magzatviz szivargastol lett vizesebb!!! Vkinek volt hasonlo?


2014. aug. 28. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez normális .

Nekem is ugyanilyen folyásom van.

33hkm

2014. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2014. aug. 28. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2014. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló. Én is remélem h nincs gond.
2014. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert kell ez???Mondja mar meg nekem vki?!Ez a leszunk,kakilunk,eszunk,bufizunk mikozbe te vagy 27hetes es masoknak a babaja eszik,kakil,bufizik.Kivagyok mar ettol!
2014. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es te hány hetes vagy?

Az előbb hívtam a védőnőt, teljesen negatív a tenyésztésem.

Neked mióta ilyen a folyásod? Én tegnap-tegnapelőtt vettem észre h mintha vizesebb lenne, ma meg még jobban vizes úgy nézem. De szerencsére nem érzem h folyna, csak amikor törlöm akkor érzem, meg látom a papíron.

2014. aug. 29. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!