Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-25 hetes kismamak ti...

20-25 hetes kismamak ti mennyit hiztatok eddig?

Figyelt kérdés
En most vagyok 23 hetes es plusz 4 kg-nal tartok. 171 magas es 68 kg vagyok. Ti hogy alltok?:)

2014. aug. 30. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
27.hetes vágyó, 164 cm, 51 kg-ál indultam es most 56 vagyok.
2014. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia

En eddig 2kg-nal jarok,de lehet latni,hogy kozben mashol karcsusodtam.. vall,comb,kar.. erdekes.. remelem nincs baj.

23hkm

2014. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok,eddig 7kg-nál járok. A terhességem előtt sem voltam vékony,inkább molett,de ez a 7kg nem látszik meg ,csak a hasam nőtt.
2014. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én totál kivagyok ezektől a kérdésektől! Nem tudom más hogy csinálja, komolyan! :) 27 hetes vagyok és 12 kg-nál járok.

Az első babámmal is 28 kg-t híztam.

Szerencsére nem lett cukros, nem lettem striás és vissza is fogytam, na de akkor is! Nem zabálok, annyit eszem mint normálisan. Én miért vagyok ilyen szerencsétlen!? :)

2014. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23 és fél hetes vagyok, eleve plusszosan indultam sajnos, de azóta is még jött fel 4-5 kiló. Ugyanannyit ettem eddig, mint előtte, csak sajnos alacsony a vasam és leállt szinte az emésztésem.

Első terhességnél kábé annyival indultam, mint amennyi most vagyok és még 25 kiló jött fel, akkor a 20. hétig csak 2 kiló plusz volt, a többi utána, 38 hétre szültem, szoptatás alatt nem tudtam fogyózni, de utána egyből kemény diétával lefogytam. Ha akkor meg tudtam csinálni, akkor most is meg fogom tudni csinálni, de remélem most nem kell annyit fogynom. Első terhességgel ülő munkát végeztem, most fizikai munkám van, hátha jöbb lesz.

2014. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, eddig 5 kg jött fel. A hasamon alig látni, viszont a melleim meg a combom jóval nagyobb lett szerintem és ez eléggé zavar!
2014. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is pont annyi vagyok mint te 171cm es 68 kg csak en 25hetes de senkinek nem mondtam el mert aki mondja,h mennyit hiztam mind azt hiszi 2-3kg ..pedig mar 7-et:))allitolag nem latszik mondjuk en se latom meg minden ruha jo csak a pocira nem na az mondjuk jo nagy:))igazabol nem akartam ennyit hizni mostanaig de hat nem zabalok es megis ennyi jott fel:/ szal en azt mondom ne aggodj majd utana leadod ha nagyon sok feljonne de ha meg hizni fogsz es ezt megkell szokni nekem is remisztő mikor raallok a merlegre es olyan kilokat latok amiket soha eletemben..:)))
2014. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok, 56kg-ról indultam, most vagyok 60kg és 21 hkm. Nagyjából semmi nem látszik rajtam, csak hogy nő a hasam és a mellem. Ettől függetlenül engem zavar ez a plusz 4 kg, a mérleggel sosem fogok megbarátkozni a terhesség alatt úgy érzem. :D
2014. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok 7 kilót híztam eddig
2014. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!