Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek nőgyógyászhoz?...

Bugumir kérdése:

Mikor menjek nőgyógyászhoz? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Augusztus 5-én voltam orvosnál,mondva,hogy 21 napja késik a havim.Akkor a hüvelyi ultrahang után azt mondta a doki,hogy van méhnyálka hártyám,tehát vagy lesz menstruációm,vagy kb 2 hetes terhes vagyok amit ő még nem lát,és hogy menjek vissza szeptember 30-án.Augusztus 25-én csináltam tesztet ami pozitív lett..:) Utána egy digitális tesztet is(biztos ami biztos alapon) és az azt mutatta,hogy 3-4 hetes vagyok.:) Szerintetek elég orvoshoz mennem szeptember 30-án vagy menjek hamarabb?
2014. aug. 30. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég. Ha hamarabb mész, az miben befolyásolná a terhességedet?
2014. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván semmiben nem befolyásolja,csak mivel az első babámmal vagyok várandós lehet kicsit túl izgulom az első dolgokat...:)
2014. aug. 31. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia4Először is gratulálok a picihez :-) Másodszor ráérsz menni a kiírt napon,ha nincsen addig semmi gond,probléma.

Akkor már legalább lát mindent,amit kell :-) Én augusztus 26-án teszteltem pozit,majd én is szept.utolsó hetében megyek dokihoz.Most vagyok 5 hetes.Vigyázz magadra :-) Tamy

2014. aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi problémád nyugodtan megvárhatod a kapott időpontot :) én 5 hetesen mentem először orvoshoz, mondta hogy lát valamit és menjek vissza a 9. héten.
2014. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. szept. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!