Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dolgoztátok fel,...

Hogyan dolgoztátok fel, amikor kiderült, hogy nem a vágyott nemű baba lakik a pocakban?

Figyelt kérdés

Persze, az első az egészség, de nyilván mindenkinek van egy titkos vágya és nagyon-nagyon szeretné, ha fia/lánya születne.

Kiderül, hogy nem így lesz...

Utána ti hogyan tudtátok ezt megemészteni?


2014. aug. 31. 22:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Megemészteni? Úristen, a saját gyerekedről hogy lehet ilyet mondani, hogy "megemészteni" a nemét?


Fiúra vágytam, mikor mondták hogy kislány, azonnal átkattant az agyam, és az uh-ról hazafelé már kislány neveken gondolkodtam. Így utólag pedig el se tudom már képzelni, milyen is lenne egy fiút nevelni :)

2014. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Csengu28 ***** válasza:
85%

Szerintem ha ezt emészteni kell akkor elég nagy gond van!!!


Nekem van egy kislányom, mikor még pocaklakó volt, kisfiút vártam, de egyáltalán nem sem fordult a fejembe, hogy ó a francba én nem akarom ezt a kislányt...


Ne haragudj, de ilyet nem kell emészteni..

Mi bajod a "nem vágyott" nemű gyermekkel??? Inkább örülj neki, hogy úton van, sokaknak nem sikerül, bármennyire szeretnének babát!

2014. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Annyira tudtam, hogy rögtön bele kell kötni a másikba!

Én is örülök neki, és volt fiú-lány nevünk is, még mielőtt biztosat tudtunk volna.

Ennek ellenére lehet az embernek álma, vágya és reméli, hogy beteljesül.

Amikor kimondja az orvos, hogy mégsem, akkor az lehet hideg zuhany. Neked nyilván nem az volt!

2014. aug. 31. 22:30
 4/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem. nekem nem volt hideg zuhany, hiszen abszolút kétesélyes a dolog. Egyébként "feldolgozni" szerintem azt "kell", ha valakivel közlik, hogy nem lehet gyereke.. nem azt hogy fiú, vagy lány.. bocs.
2014. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van!
2014. aug. 31. 22:32
 6/41 Csengu28 ***** válasza:
84%

Senki sem kötött beléd, csak kicsit rosszul állsz a dolgokhoz...

Miért lenne az hideg zuhany, hogy te fiút akarsz és közli veled a doki, hogy lány???

Tudod mi lenne a hideg zuhany?? ha közölné veled a doki, hogy ne adj isten valami gond van a picivel.

2014. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

Mi nagyon fiút szerettünk volna. Amikor kiderült hogy lány olyan boldogok voltunk higy az valami hihetetlen . Szóval hiába nem az lett a neme amire mi számítottunk illetve vártunk. Azóta is nagyon örülünk hogy kislány . Meg is beszéltünk hogy hozzánk lány való :D 1 percet sem kellett feldolgozni az egész ház rózsaszín en úszik :D 10 hós a picikénk. :)

Neked mi a neme ? :)

2014. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Tudom, és igazatok van! Természetesen nem ez a hideg zuhany, rossz volt a megfogalmazás!
2014. aug. 31. 22:36
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Ok, valójában csak rosszul tette fel a kérdést... :)

Feldolgozni és megemészteni.. kicsit kemény szavak, de mivel elismerte hogy igaza van a hozzászólóknak, így mostmár akkor ne lovagoljunk ezen.


Nekem pld. tökmindegy milyen nemű lesz :) Van elképzelésem, de ha másképp lesz, az is ajándék lesz!!

2014. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm 22:36-os a válaszodat!

Biztos én is így leszek vele pár nap múlva! :-)

Kicsit beleéltem magam az álmomba és csak ez miatt lehetett. Egyébként fiúra vágytam. Majd a 2. az lesz! :-)

2014. aug. 31. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!