Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabeteszem van, a...

Terhességi diabeteszem van, a diabetológus elküldött vizelet albumin vizsgálatra.7,3 lett annak az eredménye (24 órás mintából), az jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez már gondolom a terhelésses eredmény, ez már nagasnak számít, de igazábol határesetnek szokták mondani. Kerüld a cukrot, mézet, lekvárt, sütiket, gyümölcsöt, és a magas tartalmu szénhidtátot.

Sok folyadék, zöldség, nyersen, sülve, párolva és húsfélék ezeket eheted.

34 km.

2010. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szénhidrát diéta, de gondolom van ott dietetikus.

Náluk mindjárt hozzá kellett mennem, az utolsó 3 hónapban 200 grammos CH diétán voltam.

Ez azért nem olyan egyszerű, hogy nem eszek annyit, meg kevsebb ch eszem. Szigorú napi 6x ézkezés, elosztav, NO CUKOR és amiben cukor van. Otthoni mérés.

Táplálkozási naplót kellet vezetnem stb.

2010. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Lehet, nem voltam egyértelmű, nem a terheléses cukrom lett 7,3, az csak 5,7, hanem kellett vinnem 24 órás vizeletet, amiben albumint néztek. Az meg valami fehérjével kapcsolatos dolog, de nem tudom pontosan. És nem találok rá referenciákat sem a neten.
2010. jan. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!