Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újabb ultrahangos kérdés: mit...

Újabb ultrahangos kérdés: mit jelentenek ezek a rövidítések, adatok, nem találom az interneten sehol: CI: 1,1; Mk. Pyelon 8-8 mm (ez utóbbi valami vesével kapcsolatos)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vesemedencébe (pyelon)

ennyit találtam:)

2010. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


A pyelon 8-8 mm vesemedence-tágulatot jelentene?


A CI-t továbbra sem tudom, mi lehet.


38 hetes ultrahang-eredmények.

2010. jan. 18. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
nem akarok butaságot írni, de a CI meg mintha a méhszáj nyitottságát jelentené, de ilyen 4 jegyű számokkal szokták "megadni". Lehet hogy a tied 1,1 =1100. A mk. pyelon meg sanszos, hogy vesemedence tágulat, csak nem értem, erről nem szóltak??...
2010. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pyelon vesemedence tágulat, nekem azt mondta anno az orvosom, hogy 15 mm alatt nem mérvadó, és szülésig még el is tűnhet.
2010. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató, köszönöm! Épp most akartam rákeresni arra, hogy hány mm-től van gáz. Ha nagy baj lenne, szóltak volna, sőt ha jól informálódtam, akár a szülést is beindítják, ha nagyon nagy mértékű a tágulat. Remélem, nem lesz semmi baj a picurkámmal!


Mindenkinek köszönöm a választ!

A CI-t nem tudom. A méhszájat nem nézik uh-n szerintem.

2010. jan. 18. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ha aggódsz miatta kérdezd meg az orvostudakozón. Ott rendes orvosok válaszolnak a kérdésekre 24 órán belül. [link] Szerintem nagyon jó oldal.
2010. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jan. 19. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!