Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hüvelyfertőzé...

Terhesség alatti hüvelyfertőzés. Hogyan hat a terhességre?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, de folyamatos hüvelyfertőzéstől szenvedek. Hol gomba hol trichomonas kap el vagy mindkettő egyszerre. Mindenre odafigyelek mindent betartok nagyon sok kúrán túl vagyok, de mindig kijön. Kezelzték a párom is.

Nem tudom miért jön ki. Az orvosom már csak annyit mond, hogy stressz miatt biztos. A gomba még oké, de a másik attól? érdekes. Ha terhesség alatt is kijönnek ezek a nyűgök, főleg, hogy akkor még fogékonyabb rá az ember akkor a babának lehet baja? Vagy okoz valami problémát a terhességben? Terhesség alatt ha kezelik akkor a gyógyszer nem okoz gondot. Kérdeztem a dokim, de finoman kitért a válasz elől, hogy majd ha terhes leszek és kijön elég akkor agyalni ezen. hát nem lettem okosabb...


2014. szept. 10. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

van erre egy kéthetes kúra, nem kell mellette mellőzni a szexuáliséletet sem, olyasmikből áll, hogy közösülések után neked tejsavas hüvelyöblíteni kell,a párodnak van valami krém, vízben feloldandó, azzal mosogatni magát, édességeket kerülni(a cukroktól szaporodnak nagyon a gombák)mindig visszatérő esetekben, nagyon fontos hogy hosszú távú(2 hetes) kezelés legyen, akár hüvelykúp, vagy egyéb gyógyszer kapcsán

és minden többit elfelejtettem sajnos, nagyon rég olvastam erről


de szóval mérhetetlenül veszélyes lehet, koraszülést is okozhat, minden mérget (de még ami neked ártalmatlan is, mert mondjuk a szervezet leküzdi)a magzat megkap, ha megszületik, lehet helyből antibiotikum infúziózni kell majd, ezért is adja ki hamarabb a szervezet a magzatot, hogy megvédje. tőled.

2014. szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*higított tejsav gyógyszertárban kb 400 Ft, de ezzel is még pluszba hígítva kell irrigálni

a kúra után már csak heti egyszer, vagy ritkábban

2014. szept. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régóta nem eszek cukrot és fehér lisztes cuccokat sem (életmódváltás) irrigáltam is, de rosszabb lett a helyzet :8 Már mindent kipróbáltam. Több orvosnál is voltam. De ezek szerint még nem találtam meg a jó orvost :(
2014. szept. 10. 00:50
 4/8 anonim ***** válasza:
nem csupán a gyógyszerek lenne a lényeg, hanem hogy visszaálljon a természetes egyensúly, onnanstól kell azt megtartani, különben így fog menni még 10 éveig, ha nem tovább
2014. szept. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mosás után vasalj ki mindent, az fertőtlenít a legjobban. Meg a zoknit is atgozoltem, amikor fertozeseim voltak.


Azota nyilvános helyen pisilés előtt is kezet mosok, es zsebkendővel nyitom ki es zarom be az ajtót. Pisilés utan szinten. Azota nem volt bajom. Néha furcsán néznek ram, de nem érdekel.

2014. szept. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy segítőkészebb dokit. Terhesség előtt rendszeresen kb. 2 havonta volt gombás fertőzésem, szerintem legalább 50.000Ft költöttem a különböző kezelésekre, kúrákra. Terhesen egyetlen egyszer sem jött elő a probléma, és terhesség után (9 hónapja) szintén nem volt ilyen problémám. Nekem szülésznő barátnőm még terhességem előtt azt mondta, hogy ne aggódjak, mert amíg a méhszájak zárva vannak nagy bajt nem okoznak ezek a fertőzések, ha kezelve van akkor pedig szinte 99% hogy a babának semmi de semmi baja nem származik ebből.
2014. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy lehet venni ruha fertőtlenítőt én javaslom, hogy első körben az összes ruhátokat azzal most át, utána elég csak a törölközőket, fehérneműket esetleg az ágyneműt ezzel mosni. Én át mostam a ruhákat és a fehérneműket, ágyneműket át is vasaltam. [link]
2014. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk. Én is ezzel küzdök, életmódot is váltottam. Én sem eszem cukrot, lisztet, gyümölcsöt is módjával. Szinte csak zöldségeken élek. Én szültem két gyereket. Elsőnél folyamatos e-coli fertőzésem volt és arra folyamatosan antibiot kaptam. Második gyereknél e-coli és strepto volt folyamatosan a hüvelykenetemben plusz gomba. A terhesség első felében folyamatosan égett, csípett viszketett és alig lehetett kezelni a terhesség miatt. Tiszta ideg voltam, hogy lehet ezt így csinálni. Hogy tudom kihordani a babát. Sikerült! EGészséges lett Hála Istennek! Nos, sajnos szülés után sem sokat változott a helyzet. Hüvelygombák és bakteriális fertőzések sorozata, antibiotikumos és egyéb kezelések, a végén már kismedence gyulladással megspékelve. Elegem van!Nincs már házaséletem se egy ideje ezek miatt! Hiégénikus vagyok, figyelek mindenre. Monogám vagyok. egyszerűen nem értem, hogy miért van ennyi bajom! Mi is szeretnénk még egy babát. Így nem tudom mi lesz... Úgy látszik, hogy én sem találtam még meg a megfelelő orvost. Segíteni ugyan nem tudtam, mindezt azért írtam le, hogy ne érezd egyedül vagy ezzel a problémával. Ja, és mindkettő gyerekkel azonnal terhes maradtam.
2014. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!